Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 06-07-2020
Termy Jakuba w Oławie
13.04.2018

Sport dla Wszystkich na Przedmieściach Wrocławia – głosowanie

Zachęcamy do głosowania w III edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego na projekt z terenu naszej gminy, zgłoszony przez EKS Kolektyw Radwanice.

W III edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego do rozdysponowania jest milion złotych. Pieniądze te przeznaczone zostaną na projekty z zakresu kultury, upowszechniania sportu i promowania oferty turystycznej Dolnego Śląska.

Na co przeznaczone zostanie dofinansowanie?
Projekt "Sport dla Wszystkich na Przedmieściach Wrocławia" zakłada organizację na stadionie w Radwanicach festynu sportowo - rekreacyjnego dla całych rodzin we wrześniu 2018 roku. W jego ramach odbędą się zawody w piłkę nożną i siatkówkę dla dzieci i dorosłych, a dla wszystkich poczęstunek z grilla.

Jak zagłosować?

  • wejdź na stronę głosowania: https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania-2018,
  • w pierwszym polu formularza ("Wybierz projekt sportowy, turystyczny lub sportowo-turystyczny") wybierz projekt nr 44 – Sport dla Wszystkich na Przedmieściach Wrocławia,
  • w drugim polu wybierz dowolny projekt kulturalny,
  • uzupełnij swoje dane, zaznacz "Nie jestem robotem" i naciśnij przycisk "Oddaj głos".

Głos można oddać tylko 1 raz do niedzieli, 22 kwietnia – na 1 projekt sportowy, turystyczny lub sportowo-turystyczny i 1 projekt kulturalny. W głosowaniu mogą brać udział osoby, które ukończył 16 lat i zamieszkują województwo dolnośląskie.

Wczytuję komentarze...