Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 27-01-2021
Reklama w serwisie · Kup banner online
18.08.2019

Policjanci z Siechnic złapali włamywacza. Służby szukają właścicieli skradzionych przedmiotów

W marcu br. policjanci z Komisariatu w Siechnicach zatrzymali mężczyznę włamującego się do mieszkań i domów na terenie gminy Czernica. Część ze skradzionych przedmiotów udało się już oddać poszkodowanym. Policja publikuje zdjęcia mienia, którego właścicieli nie udało się odnaleźć.

Siechnice: Policjanci z Siechnic złapali włamywacza. Służby szukają właścicieli skradzionych przedmiotów
fot. fot. Policja Wrocław

Policjanci zatrzymali podejrzanego, gdy jadąc samochodem nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna podjął próbę ucieczki. Jak się później okazało wracał bezpośrednio z włamania. Mężczyzna usłyszał zarzuty za kradzieże z włamaniem i został tymczasowo aresztowany.

Podejrzany dokonywał licznych włamań na terenie przylegającej do Siechnic gminy Czernica. Mężczyzna wchodził do domów i mieszkań wyważając drzwi balkonowe i wyłamując okna. Wśród skradzionych przedmiotów były m.in. zegarki, biżuteria, laptopy i telefony komórkowe.

Skradzione mienie oraz gotówka zostały znalezione w kryjówce. Kilkanaście przedmiotów zidentyfikowano i przekazano prawowitym właścicielom. Zdjęcia innych przedmiotów, pochodzących prawdopodobnie z kradzieży w 2018 roku Policja publikuje licząc na zgłoszenie się osób pokrzywdzonych. Sprawę prowadzi sierż. szt. Mateusz Lech z Komisariatu Policji w Siechnicach, tel. (71) 311 62 77.

fot. Policja

Zobacz też: Czy wiesz kto jest Twoim dzielnicowym? Aplikacja mobilna Moja Komenda

Wczytuję komentarze...