Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 20-04-2021
Reklama w serwisie · Kup banner online
5.05.2019

Parking przy Błękitnej Lagunie płatny od czerwca. Darmowy wjazd tylko z aktualną kartą parkingową

Przy sprzyjającej pogodzie Błękitna Laguna pęka w szwach. W ubiegłym roku zdecydowano, że podczas sezonu kąpielowego korzystanie z parkingu przy obiekcie będzie płatne. Mieszkańcy Gminy Siechnice mogą składać wnioski o kartę parkingową, która zwalnia z opłaty.

Siechnice: Parking przy Błękitnej Lagunie płatny od czerwca. Darmowy wjazd tylko z aktualną kartą parkingową
fot. Parking przy Błękitnej Lagunie w Siechnicach

Wypełnione wnioski o wydanie karty parkingowej można składać od poniedziałku, 6 maja 2019 roku, w kancelarii Urzędu Miejskiego w Siechnicach (na parterze budynku).

Posiadanie karty parkingowej będzie zwalniać Mieszkańców Gminy Siechnice z opłat postojowych na parkingu przy stadionie lekkoatletycznym w Siechnicach (nieopodal kąpieliska Błękitna Laguna). Karta obowiązywać będzie w nadchodzącym, tegorocznym sezonie kąpielowym - od 1 czerwca do 31 sierpnia. Uwaga! Karta parkingowa wydana przez Urząd Miejski w poprzednim roku nie będzie obowiązywać w nadchodzącym sezonie kąpielowym.

Dla osób, które w momencie wjazdu na parking nie będą posiadać aktualnej karty parkingowej opłata będzie wynosić (za dzień parkowania):

  • 10 zł - od poniedziałku do czwartku w godz. 15:00 - 19:00,
  • 30 zł - od piątku do niedzieli w godz. 10:00 - 19:00.

Regulamin parkingu i wniosek o wydanie karty parkingowej dostępny jest w sekcji "Do pobrania" (z lewej strony artykułu).

Parking zlokalizowany między Błękitną Laguną a Stadionem Lekkoatletycznym może pomieścić kilkaset pojazdów. Zarządcą obiektu jest Siechnicka Inwestycyjna Spółka Komunalna sp. z o.o.

Zobacz też:

  • Więcej
  • w kategorii inne
Wczytuję komentarze...