Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 19-10-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
9.07.2020

Parafia w Siechnicach zbiera subskrypcje na YouTube

Pandemia koronawirusa zmieniła wiele aspektów naszej codzienności. Dostosowując się do trudnych czasów parafia p.w. Niepokalanego Serca NMP w Siechnicach uruchomiła kanał w serwisie YouTube, na którym prowadzone były transmisje mszy świętych. Obecnie jednak materiały nie są zamieszczane, a parafia prosi o subskrypcje kanału. Utrudnienia wynikają z regulaminu platformy - konta poniżej tysiąca subskrypcji mają ograniczony dostęp do wygodnego nadawania na żywo.

Siechnice: Parafia w Siechnicach zbiera subskrypcje na YouTube
fot. Wielka Sobota, godz. 21:00, transmisja online z kościoła w Siechnicach

Na początku epidemii koronawirusa w marcu w serwisie YouTube powstał kanał Parafii w Siechnicach. Choć limity liczby wiernych w kościołach zostały zniesione w świątyniach nadal obowiązuje nakaz noszenia maseczek i dezynfekcji rąk. Dla wielu osób nadal uczestniczenie w Mszach Świętych jest trudnością lub budzi obawy.

Jak tłumaczy Parafia w Siechnicach transmisje nabożeństw zostały wstrzymane ze względu na brak odpowiedniej liczby subskrypcji kanału i wynikające z tego powodu trudności w przekazie obrazu.

Niedawno podwyższyliśmy próg dotyczący korzystania z funkcji YouTube na żywo na urządzeniach mobilnych. Jeśli chcesz transmitować na żywo na urządzeniach mobilnych, Twój kanał musi mieć co najmniej 1000 subskrybentów.
- Regulamin YouTube

Gdy liczba subskrybentów przekroczy tysiąc to ta forma relacji z nabożeństw będzie nadal wykorzystywana w służbie Ewangelizacji. Aktualnie liczba osób, które subskrybują kanał to 866 (stan na dzień 8.07.2020 roku).

Aby zasubskrybować kanał parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Siechnicach kliknij w link, a następnie przycisk "subskrybuj":
https://www.youtube.com/channel/UCX0mA6mwO82gz5KMQTEewwg

Wczytuję komentarze...