Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 27-07-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
9.04.2020

Wielkanoc w Siechnicach w czasie epidemii - harmonogram transmisji nabożeństw online

Na kanale YouTube Parafii w Siechnicach podczas Świąt Wielkiej Nocy dostępne będą transmisje online Mszy Świętych i Nabożeństw. Zobacz harmonogram.

Siechnice: Wielkanoc w Siechnicach w czasie epidemii - harmonogram transmisji nabożeństw online
fot. Wielka Sobota, godz. 21:00, transmisja online

W związku z ograniczeniem liczby osób, które mogą być obecne w kościołach parafia pw. Niepokalanego Serca NMP w Siechnicach udostępnia transmisje online z Nabożeństw. Kanał z nagraniami możemy znaleźć w serwisie YouTube:

> Kliknij tutaj aby przejść do kanału

Parafia w Siechnicach prosi o subskrybowanie kanału (czerwony przycisk "subskrybuj" po kliknięciu w powyższy link). Po osiągnięciu 1000 subskrypcji transmisje na żywo można prowadzić w łatwiejszy sposób (np. z użyciem urządzeń mobilnych).

Harmonogram transmisji internetowych podczas Świąt Wielkanocnych (poniższe odnośniki prowadzą do poszczególnych transmisji):

Ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce odwołane zostały ustalone terminy Sakramentów Bierzmowania, I Komunii św. i I Rocznicy Komunii św. Zawieszono także spotkania duszpasterskie dzieci, młodzieży i dorosłych.

W czasie trwania pandemii pomimo ograniczeń kościół zachęca do duchowego uczestnictwa w obchodach świąt Wielkiej Nocy. Najważniejsze święto dla chrześcijan niesie ze sobą radosne przesłanie - zmartwychwstanie Chrystusa jest symbolem zwycięstwa nad grzechem i śmiercią.

Zobacz też: Droga krzyżowa ulicami Siechnic w 2017 roku [zdjęcia, video]

Wczytuję komentarze...