Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 19-01-2020
Termy Jakuba w Oławie
26.11.2017

Nowość w serwisie – dział Video Siechnice

Zapraszamy do nowego działu Portalu Mieszkańców: Video Siechnice. Zebraliśmy dla Państwa – i będziemy zbierać wspólnie – ponad 250 wyjątkowych materiałów prezentujących zarówno wydarzenia historyczne (krajobraz po powodzi tysiąclecia, rozpoczęcie budowy Ratusza, Dni Siechnic od 2010 r.), najnowsze (pokaz sztucznych ogni nad Błękitną Laguną nagrany z powietrza, obchody 20-lecia nadania praw miejskich) jak i niezwykłe krajobrazy Siechnic.

Siechnice: Nowość w serwisie – dział Video Siechnice
fot. YouTube.com

Przejdź do działu Video Siechnice >>

Dziękujemy Twórcom materiałów, którzy publikując treści o Siechnicach przyczyniają się do szerzenia informacji o naszym mieście. Starsze filmy pozwolą nowym Mieszkańcom poznać lepiej miejsce w którym żyją na co dzień. Rdzenni Siechniczanie będą mogli wrócić wspomnieniami do dawnych lat, choćby oglądając materiał o Likwidacji Huty Siechnice.

Zapraszamy również wszystkich Mieszkańców do współtworzenia serwisu i działu Video. Jeżeli chcesz zaproponować materiał prześlij nam link do filmu na YouTube lub skontaktuj się z nami.

Przy tworzeniu serwisu nawiązaliśmy współpracę z kanałem YouSiechnice w serwisie YouTube, któremu dziękujemy za pomoc. Materiały dostępne w serwisie zostały wykorzystane na zasadach udostępniania treści API YouTube i należą do ich Twórców.

Przejdź do działu Video Siechnice >>

Wybrane materiały:

  • Więcej
  • w kategorii inne
Wczytuję komentarze...