Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 19-06-2021
Pomysł na prezent - mapa gwiazd
Reklama w serwisie · Kup banner online
11.11.2019

Nabór do chórów seniorskich w Centrum Kultury

Centrum Kultury w Siechnicach ogłosiło nabór do chórów seniorskich w Żernikach Wrocławskich, Radwanicach i Siechnicach. Oferta skierowana jest do osób lubiących muzykę, chcących brać udział w ciekawych projektach i aktywnie spędzić czas. Mile widziane jest doświadczenie wokalne.

Siechnice: Nabór do chórów seniorskich w Centrum Kultury

Nabór prowadzony jest do seniorskich klubów:

  • Żernickiego Klubu Kameralnego (Żerniki Wrocławskie),
  • Seniorskiego Chóru Kameralnego Sami Swoi (Radwanice),
  • Seniorskiego Chóru Kameralnego Kantata (Siechnice).

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. Grupy działające przy Centrum Kultury aktywnie biorą udział w konkursach i przeglądach muzycznych zdobywając wiele nagród i wyróżnień.

Żernicki Chór Kameralny działający przy klubie Kuźnia w Żernikach Wrocławskich prowadzony jest przez Agę Damrych. Finalistka 7. edycji The Voice of Poland na co dzień działa w zespołach Celebrate i Boguchwała. Próby chóru odbywają się w czwartek, o godzinie 16:30 w klubie przy ul. Parkowej 2 w Żernikach Wrocławskich. Więcej informacji i zapisy: (71) 311 34 52, (71) 311 39 97.

Seniorski Chór Kameralny Sami Swoi powstał w 2012 roku. Grupa prowadzona jest przez Agatę Kopacką - inicjatorkę powstania zespołu. Spotkania chóru odbywają się w czwartki, o godzinie 13:00 w klubie Słońce w Radwanicach, przy ul. Kolejowej 8. Więcej informacji i zapisy: 881 9216 16

Seniorski Chór Kameralny Kantata istnieje od 1993 roku. Zespół działający przy Klubie Relaks w Siechnicach uświetnia swoimi występami uroczystości gminne oraz uczestniczy w przeglądach wojewódzkich. Zespół prowadzi Anna Szul, posiadająca w swoim dorobku pięć płyt - trzy z zespołem Chillove, dwie z nieistniejącym już Voice Factory. Próby chóru odbywają się w poniedziałki o godzinie 12:00 w Klubie Relaks w Siechnicach, ul. Fabryczna 15. Więcej informacji i zapisy: 881 921 619.

Zachęcamy do aktywnego włączenia się w życie kulturalne naszej lokalnej społeczności i skorzystania z możliwości rozwoju pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Wczytuję komentarze...