Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 27-01-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
21.10.2020

Mobilne punkty Wydziału Komunikacji zawieszone do odwołania

Jak informuje Starostwo Powiatowe z uwagi na sytuację epidemiczną zawieszone zostało funkcjonowanie moblinych punktów Wydziału Komunikacji w gminach powiatu wrocławskiego. Od 19 października wszystkie sprawy prowadzone przez punkty terenowe załatwić będzie można w budynku Starostwa Powiatowego.

Siechnice: Mobilne punkty Wydziału Komunikacji zawieszone do odwołania

W Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego przy ul. Kościuszki 131 we Wrocławiu interesanci przyjmowani są od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.15 do 14.45.

W związku z sytuacją epidemiczną korzystanie z usług starostwa odbywa się według specjalnych zasad. Obsługa interesantów podzielona jest na trzy grupy i odpowiadające im kolejki. Dla osób chcących załatwić sprawy związane z rejestracją pojazdu, wymianą dowodu rejestracyjnego (brak miejsca na pieczątki badań technicznych), pobraniem tablic czasowych (czerwonych) na badania techniczne, wtórnikami dowodu rejestracyjnego/karty pojazdu - każdego dnia o godzinie 7:15 wydawane są numerki z określoną godziną wizyty. Więcej szczegółów na temat obsługi znajdziemy na stronie Starostwa Powiatowego.

Jeżeli wcześniej korzystaliśmy z punktów mobilnych - dokumenty tam pozostawione będą do odbioru wyłącznie w siedzibie Starostwa Powiatowego we Wrocławiu (ul. Kościuszki 131) w Wydziale Komunikacji. Więcej informacji dotyczących spraw obsługiwanych dotychczas w punktach mobilnych można uzyskać pod numerem telefonu 71/7221878.

Wczytuję komentarze...