Projekty Domów
14.06.2017

Konkurs Podwórko Talentów Nivea – głosowanie

Trwa głosowanie w ogólnopolskim konkursie "Podwórko Talentów NIVEA". Z terenu naszej gminy do rywalizacji zakwalifikowały się trzy lokalizacje. Do 20 miejscowości trafią place zabaw, w których dzieci będą mogły połączyć rozwój z zabawą i rodzinnym spędzaniem czasu. Zachęcamy do codziennego głosowania!

Podwórko Talentów NIVEA to unikalny plac zabaw dla całej rodziny, gdzie rozwój dzieci łączy się ze wspólną zabawą. Trzy lokalizacje z terenu naszej gminy mają szansę na jego budowę (pozycja na dzień 31.07.2017):

Głosowanie na stronie organizatora podworko.nivea.pl trwa do 31 lipca 2017 do godz. 15:59.59. Każdy z głosujących codziennie może oddać tylko jeden głos na wybraną przez siebie lokalizację. Wyniki zostaną opublikowane 1 sierpnia 2017 do godz. 16:00 na stronie internetowej organizatora. A place zabaw wybudowane do 31 grudnia 2017 roku.

Podwórko Talentów Nivea składa się z 3 stref:

  • strefa 1 – podwórko dla naukowców: zaciekawi dzieci i rodziców, rozwinie wyobraźnię oraz przyciągnie do świata ciekawostek,
  • strefa 2 – podwórko dla sportowców: pielęgnuje wspólny czas oraz dba o kondycję i właściwy rozwój dziecka,
  • strefa 3 – podwórko dla artystów: zbliża do siebie różne pokolenia, wzmagając kreatywność i pomysłowość, bawi i uczy!

O tym jak dokładnie ma wyglądać można się przekonać odbywając wirtualny spacer na stronie organizatora: podworko.nivea.pl/wycieczka

Ambasadorami akcji zostali m.in. wokalistka Natalia Kukulska oraz sportowiec, olimpijczyk Mateusz Kusznierewicz.

Filmy promujące startujące w konkursie lokalizacje z terenu Gminy Siechnice:

Wczytuję komentarze...