Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 19-01-2020
Termy Jakuba w Oławie
25.07.2017

Fundacja Emilia's Heart

Fundacja Emilia's Heart jest pozarządową organizacją charytatywną, która służy pomocą osieroconym dzieciom w Zimbabwe. Jak mówi afrykańskie przysłowie, "potrzeba całej wioski by wychować dziecko", więc połączmy nasze siły i pomóżmy młodym i bezbronnym, którzy również zasługują na to co najlepsze w życiu.

Fundacja została założona w styczniu 2017 roku a inspiracją do jej powstania było życie i działalność Emilii Hama, która była szczerze oddana niesieniu pomocy sierotom. Jej hojność, bezinteresowność, życzliwość i pokora stanowią dziedzictwo, które trwa, nawet po jej nieoczekiwanym, przedwczesnym odejściu w 2016 roku. Fundacja jest kontynuacją dzieła, które ona rozpoczęła, a jej działalność poświęcona jest poprawie życia afrykańskich, osieroconych dzieci poprzez zaspokojenie podstawowych potrzeb (tj. żywności, środków higienicznych, materiałów edukacyjnych, przyborów szkolnych, książek).
 

Wybrane projekty prowadzone przez Fundację:

Słodkie Sny
Dzieci z domu dziecka w Rusape bardzo potrzebują odpowiednich łóżek i pościeli. Te, których używają obecnie, mają już swoje lata, do tego dla niektórych dzieci są po prostu zbyt małe. Celem projektu Słodkie Sny jest dostarczenie 5 łóżek piętrowych, dwóch łóżeczek dla niemowlaków, materacy, poduszek i koców.

Międzynarodowy Dzień Dziecka 2017
20 maja przedstawiciele fundacji, w towarzystwie Macieja z firmy Crusar Polska (sponsora fundacji), udali się do Rusape odwiedzić nasze Dzieci z sierocińca. Dzieci bardzo czekały na tą wizytę i były bardzo podekscytowane. Otrzymały w prezencie paczki. Najbardziej podobały się im kredki i bloki. Później Dzieci śpiewem i tańcem dziękowały najlepiej jak potrafią, z szerokimi uśmiechami na ustach.

Wielkanoc 2017
Projekt Wielkanoc 2017 rozpoczął się 20 marca 2017 roku. Celem było przekazanie żywności oraz śrdków higienicznych dla domu dziecka Sacred Heart w Rusape, Zimbabwe. Docelowy budżet akcji miał wynieść około 1700 zł.  

Dzięki ludziom, którzy dobrze życzą fundacji, sponsorom i darczyńcom takim jak Ty, istnieje możliwość zmiany życia dzieci. Decydując się na przekazanie darowizny, włączasz się w odmienianie życia jej podopiecznych. Środki pochodzące od darczyńców są w pełni przeznaczone na wsparcie wspomnianych celów. Pomóc można przelewając pieniądze na rachunek bankowy fundacji: (mBank) 95 1140 2004 0000 3102 7672 5151.

Jako odbiorcę przelewu należy podać Fundację Emilia's Heart a w jego tytule wpisać „Darowizna” i opcjonalnie nazwę akcji np. „Darowizna: Słodkie Sny”.


Więcej o działalności i akcjach fundacji na stronie: https://www.emiliasheart.com/

Fundacja Emilia's Heart
ul. Krucza 19
55-003 Chrząstawa Wielka
NIP: 8961557742
REGON: 366324220
KRS: 0000657732

Wczytuję komentarze...