Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 24-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
14.11.2023

Komedia z dreszczykiem w Klubie Relaks. Znani aktorzy w Siechnicach

Centrum Kultury w Siechnicach zaprasza na spektakl "Komedia z dreszczykiem". Zdrada, zbrodnia, duch i tajemnicze zaginięcie - to wszystko znajdziemy w piątkowy wieczór w Klubie Relaks. Wydarzenie jest biletowane.

Siechnice: Komedia z dreszczykiem w Klubie Relaks. Znani aktorzy w Siechnicach

Wydarzenie odbędzie się w piątek, 17 listopada 2023 roku o godz. 19:00 w Klubie Relaks w Siechnicach, przy ul. Fabrycznej 15.

W obsadzie spektaklu znajdziemy takich aktorów jak: Magdalena Wołłejko, Lucyna Malec / Katarzyna Maciąg, Piotr Cyrwus / Modest Ruciński oraz Marek Siudym.

Bilety są dostępne online i w Klubie w cenie 50 zł (normalny) i 35 zł (senior). Więcej informacji pod numerem telefonu 881 921 619 lub mailowo [email protected].

Opis spektaklu przez Organizatora:

Jeśli zaczynacie dzień od lektury Instagrama i portali plotkarskich, opisujących rewelacje z życia celebrytów, to co za chwilę się wydarzy, na pewno się Wam spodoba.

Do pięknej posiadłości nad jeziorem, w 30. rocznicę ślubu, przyjeżdża Konrad - scenarzysta niegdyś hitowych seriali. Nie zamierza jednak tego wyjątkowego wieczoru świętować ze swoją małżonką Izabellą - lekko wyblakłą już gwiazdą kina. Namiętnemu rendez vous z kipiącą erotyzmem Bianką, przeszkodzi niestety nieszczęśliwy wypadek. A może samobójstwo? Choć niewykluczone, że jednak morderstwo…

Tę zagadkę będzie próbował rozgryźć dociekliwy i nieprzejednany Inspektor policji, choć bohaterowie nie będą mu tego ułatwiać. Sprawa skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy z szuwarów wyłoni się duch, w ślad za którym podąży metafizyczna i nieco ekscentryczna Józefina - medium i hipochondryczka.

Zdrada, zbrodnia, duch i tajemnicze zaginięcie Izabelli - co łączy te elementy? Co Inspektor znajdzie pod przewróconą łodzią i jaką rolę odegra w tym wszystkim potężne medium? Tego dowiecie się zaglądając do domu nad jeziorem, gdzie wraz z nami spróbujecie rozwikłać zagadkę ukrytą w "Komedii z dreszczykiem".