Miasto i Gmina Siechnice

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 19-11-2018
16.11.2017

Kiedyś walczyli za Nas - Zawalczmy teraz o Nich

Po raz pierwszy w tej części Dolnego Śląska gmina Siechnice oraz Wrocław wspierają wspaniałą inicjatywę o nazwie PACZKA dla BOHATERA. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji!

Siechnice: Kiedyś walczyli za Nas - Zawalczmy teraz o Nich

Tak jak w latach poprzednich chcemy w ten sposób choć trochę pomóc kombatantom. Z doświadczenia wiemy, że taka pamięć i pomoc z Waszej i naszej strony jest dla Nich niezmiernie ważna i potrzebna, a radość jaką sprawiają im odwiedziny, życzenia, rozmowy, kartki i paczki jest nie do opisania.

Wspieramy żołnierzy polskich walczących na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzy podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny jak i po jej zakończeniu, osoby represjonowane przez PRL.

Zbiórka prowadzona będzie do 15 grudnia 2017 roku.

W dniach 16-17 grudnia w polskich mundurach, wspólnie z przyjaciółmi paczki zostaną rozwiezione do naszych Bohaterów. Mamy nadzieję, że nasz apel, tak jak w latach poprzednich, nie pozostanie bez odpowiedzi.

Aktualne miejsca zbiórek:

  • w Siechnicach: dary można zostawiać w Szkole Podstawowej nr 2 (dawne Gimnazjum) przy ul. Księżnej Anny z Przemyślidów 6 – prosimy o naklejenie dużej kartki z dopiskiem:  PACZKA dla BOHATERA.

Zobacz też:


Koordynator akcji: 
Artur Rybak: tel. 662 754 099, e-mail: wroclaw.paczka@gmail.com

Wczytuję komentarze...