Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 24-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
23.11.2023

Jeszcze zanim święta. Koncert Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza 4 grudnia 2023 roku o godzinie 19:00 do OWE Odra w Oławie na szczególny, niezwykle intymny koncert, zapewniający chwilę oddechu od przedświątecznego pośpiechu – "Jeszcze zanim święta…" w wykonaniu Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka – wybitnego gitarzysty klasycznego, laureata ponad 40 konkursów ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.

Siechnice: Jeszcze zanim święta. Koncert Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka

Podczas koncertu usłyszymy świąteczne szlagiery, przywołujące klimat ciepłych, radosnych, rodzinnych świąt.

Święta w naszych domach zaczynają się od…muzyki! Zanim zdążymy pomyśleć o duchu Bożego Narodzenia, o krzątaninie, zakupach, zanim dzieci napiszą list do św. Mikołaja, najpierw słyszymy pierwszą świąteczną piosenkę. Każdy z nas ma swoje ulubione, jak ponadczasową "Dzień jeden w roku", uśmiechniętą "Ding Dong", czy delikatną "Lulejże, mi lulej" z filmu "Miś".

W tym roku przypomnimy Wam je wszystkie opracowane na głos i gitarę klasyczną w mistrzowskich wykonaniach Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka. Wprowadzimy Was w muzyczny nastrój delikatności i piękna dźwięku, który będzie Wam towarzyszył przez całe Święta.

Wyjątkowo, właśnie w ten sposób złożymy Wam życzenia. Pomyślicie może, że to dużo, dużo zbyt wcześnie… A co tam… Wesołych Świąt!

Bilety w cenie 120 zł dostępne w kasie OWE Odra i online.