Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 23-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
6.02.2022

II Otwarte Mistrzostwa Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim - zmiana terminu

Wielkimi krokami zbliżają się II Otwarte Mistrzostwa Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim. Z powodu trudnych warunków atmosferycznych organizator poinformował o zmianie miejsca i daty wydarzenia. Zawody odbędą się 6 marca w Zieleńcu, a nie jak wcześniej planowano 12 lutego w Dzikowcu. Zmiany organizacyjne nie wpływają na zapisy - dalej można zgłosić chęć udziału. Zobacz szczegóły.

Siechnice: II Otwarte Mistrzostwa Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim - zmiana terminu
fot. I Otwarte Mistrzostwa Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim

Organizatorzy zachęcają do uczestnictwa wszystkich chętnych i miłośników narciarstwa alpejskiego bez względu na wiek i umiejętności sportowe. Najważniejsza jest dobra zabawa i odrobina zdrowej, sportowej rywalizacji.

Dla najlepszej trójki zawodników w każdej kategorii wiekowej przygotowano puchar, a każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal. Najszybsza kobieta i najszybszy mężczyzna zawodów zostaną nagrodzeni głównymi pucharami.

W minionym roku w zmaganiach wzięło udział 60 zawodników. Impreza przebiegała w miłej atmosferze, a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Zapraszamy do oglądnięcia relacji i zdjęć z pierwszej edycji Mistrzostw.

Organizatorem zawodów, nad którymi honorowy patronat objął Burmistrz Siechnic jest Klub Sportowy "Ski Racing Club Biestrzyków". Celem wydarzenia jest popularyzacja narciarstwa alpejskiego, integracja środowiska oraz upowszechnianie aktywnego wypoczynku.

Szczegółowe informacje, regulamin i tryb rejestracji dostępne są na stronie internetowej skiracingclub.pl.

Miło nam poinformować, że Portal Mieszkańców Siechnic jest patronem medialnym wydarzenia.

  • Więcej
  • w kategorii sport