29.08.2016

Powtórz Przypadek Kamila W.

W 2015/16 r. Kamil W. zapisał się do Szkoły Języków Obcych Bernatt przy ul. W. Orkana 39. Zniechęcony wieloletnia nauką j.angielskiego nie oczekiwał zbyt szybkich postępów. Dużo podróżuję, tyle nowych znajomości i wszystko przepada przez ten język. Aż wreszcie nastąpił przełom.

Wszystko się odmieniło w Szkole Bernatt. Zajęcia wyłącznie w języku obcym, ciekawe i praktyczne materiały audio i video, żadne nudne ćwiczenia gramatyczne tylko praktyka i praktyka. Owszem na początku było opornie, ale jak zacząłem mówić... wow. A na koniec najlepsze: awans w pracy i podróż służbowa po Australii.

Siechnice: Powtórz Przypadek Kamila W.

Przypadek Kamila W, nie jest niczym wyjątkowym, jak mówi Natalia Bernatt założycielka Szkoły Językowej Bernatt:

Co trzeba robić, żeby nauczyć się swobodnie mówić... trzeba mówić:)

Poznałam wiele osób, które owszem dużo rozumieją, ale nie mogą mówić... postanowiłam temu zaradzić. Nowe słownictwo i struktury wymagają wielokrotnego użycia zanim zaczniemy z nich swobodnie korzystać. Gramatykę wprowadzamy przez komunikację. Niby proste, ale sukces tkwi w nas – we mnie i w moich lektorach, w naszych metodach, fajnych pomysłach i zaangażowaniu.

Moja rada... hmmm, zaufaj nam, przygotujemy dla Ciebie naprawdę dobry kurs. Wkręć się w to, co z nami robisz. Oklej dom nowymi słówkami, wrzuć w aucie CD w języku obcym, czytaj artykuły, spisuj słówka we własnym słowniczku, gadaj z przyjaciółmi po angielsku.

Gdzie Was szukać?

Szkoła jest na W. Orkana 39, ale zajęcia prowadzimy również w Siechnicach w publicznej szkole podstawowej po lekcjach, w firmach i domach. Zapraszam zapisy właśnie ruszają :)

U nas:

  • kursy dla maluchów i dla dzieci w wieku szkolnym - wygodnie bo na terenie szkoły zaraz po lekcjach,
  • zajęcia dla dorosłych w grupach i indywidualne w domach,
  • wsparcie przygotowania do egzaminów i certyfikatów,
  • dla maluchów w soboty zabawy z językiem angielskim,
  • stała opłata miesięczna.

Szczegóły na www.bernatt.com.pl i na FB

Zapisy 608 880 929 lub szkolenia@bernatt.com.pl

Wczytuję komentarze...