Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 13-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
7.01.2024

Zaproszenie na kolejną edycję Otwartych Mistrzostw Gminy w Narciarstwie Alpejskim

Już wkrótce kolejna, czwarta edycja Otwartych Mistrzostwach Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim. Zawody odbędą się na stoku narciarskim w Zieleńcu. Organizator wydarzenia - klub Ski Racing Club Biestrzyków zaprasza do udziału wszystkich chętnych. Najważniejsza jest dobra zabawa w duchu sportowej rywalizacji.

Siechnice: Zaproszenie na kolejną edycję Otwartych Mistrzostw Gminy w Narciarstwie Alpejskim

IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim odbędą się w niedzielę, 4 lutego 2024 roku na Stoku Narciarskim „Mieszko – M3” przy Hotelu Zieleniec w Zieleńcu. Planowany start zawodów o godzinie 10:00.

Wszyscy uczestnicy dostaną pamiątkowe medale. Najlepsza trójka w każdej kategorii wiekowej zostanie nagrodzona pucharami. Przewidziana została także nagroda specjalna - puchar dla najszybszej kobiety i najszybszego mężczyzny zawodów.

W minionych latach impreza skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek i umiejętności sportowe. Najważniejsza jest dobra zabawa i odrobina rywalizacji sportowej. Szczególnie gorąco liczymy na udział dzieci i młodzieży.
Serdecznie zachęcamy do udziału wszystkich miłośników narciarstwa alpejskiego!
- zaprasza w imieniu Zarządu Klubu Sportowego Ski Racing Club Biestrzyków Jacek Szepietowski, Prezes Klubu

Narciarstwo alpejskie jest świetną okazją do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi, a także do poznania nowych ludzi podczas wspólnego uprawiania sportu. Oprócz tego, trenowanie narciarstwa to szereg korzyści. Po pierwsze, poprawia kondycję fizyczną, wzmacnia mięśnie nóg, brzucha i pleców oraz zwiększa wytrzymałość. Jest również doskonałym sposobem na poprawę koordynacji i równowagi. Ponadto, jest to aktywność na świeżym powietrzu, co przyczynia się do poprawy ogólnego samopoczucia i zdrowia psychicznego.

Szczegółowe dane o zawodach wraz z regulaminem i trybem rejestracji znajdują się na stronie internetowej: www.skiracingclub.pl

Zobacz też: Otwarte Mistrzostwa Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim zakończone. Medale i puchary rozdane [zdjęcia]

Miło nam poinformować, że Portal Mieszkańców Siechnic jest patronem medialnym wydarzenia

  • Więcej
  • w kategorii sport