Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 31-03-2020
Termy Jakuba w Oławie
23.12.2018

Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu – auto na miarę każdego portfela

Wrocław to jedno z najprężniej rozwijających się polskich miast. Niezwykle dynamiczna metropolia, która z każdym rokiem zyskuje na wartości. Coraz więcej osób tu przybywa za interesami, a ci, co przylatują z innych miast, często już na miejscu - w stolicy Dolnego Śląska - wypożyczają samochód, bo to najlepszy sposób, by poruszać się po tym mieście.

Siechnice: Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu – auto na miarę każdego portfela

Ale jak to? Samochodem?

Ktoś się może tu oburzyć i stwierdzić, że we Wrocławiu są tak duże korki, że lepiej przesiąść się do komunikacji publicznej. Wiadomo i taniej, i bardziej ekologicznie, ale czy lepiej, szybciej? Niekoniecznie, szczególnie że jak w wielu innych polskich miastach komunikacja zbiorowa pozostawia wiele do życzenia. Z drugiej strony wynajęcie taksówki to spory koszt, zwłaszcza gdy zostajemy we Wrocławiu na kilka dni. Codzienne korzystanie z taxi byłoby dość obciążające dla budżetu. Dlatego też, choć jazda samochodem po Wrocławiu potrafi być męcząca, szczególnie w godzinach szczytu, to jest to najlepsza opcja przemieszczania się po tym pięknym, rozkwitającym ośrodku miejskim.

Z Carfree najkorzystniej

Co równie ważne, wynajmując samochód na lotnisku, zyskujemy na czasie, gdyż to zdecydowanie najszybszy sposób, aby dostać się do centrum. Taką opcję zapewnia wypożyczalnia samochodów Wrocław - carfree.pl. Po prostu zamawiamy samochód online, który za darmo zostaje podstawiony pod wskazany port lotniczy. Z Carfree jest komfortowo, ale i bardzo oszczędnie, nie musimy więc obawiać się żadnych kaucji czy innych ukrytych kosztów. Co równie istotne, podstawienie samochodu pod lotnisko we Wrocławiu, jak i pozostałe porty lotnicze, jest darmowe. Jeśli zaś będziemy mieć problemy, konsultanci Carfree są dostępni telefonicznie przez całą dobę. Nie musimy więc się obawiać, że zostaniemy - jak to się mówi przysłowiowo - “na lodzie”.

Szybko, bezproblemowo, komfortowo

Pamiętajmy, że wypożyczenie samochodu z Carfree dostępne jest online, a trwa to dosłownie 20 minut. Wybieramy lotnisko, określamy datę i godzinę odbioru, i już mamy pewność, że w ustalonym miejscu będzie na nas czekał podstawiony samochód. A może to być model typowo miejski i ekonomiczny jak Opel Corsa, bądź większy, rodzinny typu Ford Focus Kombi. Zależnie więc od tego, jaki rodzaj auta w danej chwili potrzebujemy, nie ma żadnego problemu, by dobrać odpowiedni. Czy wybieramy się do Wrocławia w celach biznesowych, a może zabieramy rodzinę na wakacje - czekają na nas same nowoczesne, zadbane i w pełni sprawne pojazdy.

Inne istotne informacje

  • Warto wiedzieć, że wszystkie samochody dostępne w Carfree są ubezpieczone, a pakiet obejmuje OC, AC, NNW oraz Assistance.
  • Co do limitu kilometrów, to w przypadku rezerwacji krótkookresowych - do 30 dni, nie ma takie obowiązku. Dopiero gdy wypożyczamy auto na dłużej, podczas wynajmu średnioterminowego - od minimum miesiąca, pojawia się taki wymóg. Standardowo to 3000 km, ale pamiętajmy, że jeśli klient sobie tego życzy, limit może zostać zwiększony.
  • Odbiór auta jest niezwykle łatwy - przed odbiorem kontaktuje się z nami przedstawiciel firmy, by ustalić miejsce przekazania pojazdu. Ma on ze sobą gotową umowę, jak również protokół przekazania pojazdu.
  • Jeśli zaś chcemy przedłużyć wynajem auta, zawsze możemy to zrobić. W tym celu musimy poinformować o tym konsultanta, ale nie później niż dzień przed końcem wskazanego w umowie okresu najmu.

Nie ma obecnie bardziej komfortowej możliwości wynajmu samochodów we Wrocławiu, dlatego, gdy tylko planujemy odwiedziny w tym mieście, warto zgłosić się do Carfree.


Wczytuję komentarze...