Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 19-10-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
19.06.2020

Wyjątkowe inspiracje na prezent dla przyjaciółki

Odpowiedni prezent to taki, który trafi jednocześnie w gusta jubilata, a przy okazji zostanie z nim na dłużej, czy to w formie niezapomnianych, pełnych emocji wspomnień, czy też rzeczy przypominającej mu o przyjemnej chwili. W przypadku prezentu dla przyjaciółki warto postawić na coś osobistego, co pozwoli na podkreślenie długoletniej relacji i będzie przy okazji pasować do danej okazji. Niezależnie od tego, czy będzie to prezent na urodziny, imieniny czy Święta warto sprawić, by było to coś wyjątkowego. Co to dokładnie może być? Sprawdź, jaki prezent można dać przyjaciółce, by przypominał o tym, że może na Ciebie liczyć.

Siechnice: Wyjątkowe inspiracje na prezent dla przyjaciółki

Wspólne wyjście, czyli idealny prezent dla przyjaciółki i bliskiej jej osoby

Choć na pierwszy rzut oka “wyjście” może brzmieć błaho lub nieatrakcyjnie, to jednak warto pamiętać, że nie musi to być zwykły wypad do baru czy restauracji, a niezapomniana przygoda, która sprawi, że dana osoba pozna coś zupełnie nowego. Jedną z takich opcji jest tzw. Escape Room albo “Wycieczka po świecie wirtualnej rzeczywistości” w VR Roomie. Obie rzeczy pozwolą na niesamowite doznania, a jeśli przyjaciółka nie jest graczką, to spróbowanie swoich sił z goglami VR może być czymś, co zapamięta do końca życia. Dzięki kilku przygotowanym programom można zaangażować całe ciało do zabawy, a przy okazji można mieć pewność, że sprzęt jest z najwyższej półki i tym samym bezpieczny dla użytkownika.

Inspiracją na prezent dla przyjaciółki może okazać się też Przygoda w Parku Trampolin, czyli kilka godzin wesołego szaleństwa dla niej i dla osoby, którą zdecydowała się ze sobą zabrać. Tego typu atrakcje połączone są zazwyczaj z barami i restauracjami, więc po skończonej zabawie można dalej miło spędzać czas.

Strzelnica a może paintball laserowy – co jeszcze może być prezentem dla przyjaciółki?

Przy wyborze odpowiedniego prezentu dla przyjaciółki ważne jest to, by to, co dana osoba chciałaby podarować swojej znajomej, zostało w jej pamięci na dłużej. Dlatego coraz większa popularnością cieszą się prezenty nietypowe, które być może obudzą w przyjaciółce nową pasję lub będą okazją do spróbowania czegoś zupełnie nowego. Tutaj ciekawym pomysłem może dzień na strzelnicy, gdzie dana osoba, pod czujnym okiem wyszkolonego instruktora, pozna podstawy posługiwania się krótką bronią palną.

Równie emocjonującą opcją może okazać się prezent w postaci wspólnej gry w paintball laserowy. Dzięki wykorzystaniu specjalnych pistoletów można poczuć się jak na profesjonalnym polu paintballowym bez obawy na jakiekolwiek urazy i konieczności brudzenia się. Te i wiele innych porad w kwestii prezentu dla przyjaciółki można przeczytać w artykule: Prezent dla przyjaciółki – pomysł na ciekawy upominek.

A może coś bardziej tradycyjnego, czyli prezent dla przyjaciółki dostosowany do jej gustu

Samych inspiracji może dostarczyć też sama przyjaciółka, którą dana osoba chce obdarować – wystarczy spędzić z nią trochę czasu lub bezpiecznie wypytać ją o to, co chciałaby dostać lub czego potrzebuje. Jeśli okaże się przyjaciółka oczekuje czegoś bardziej tradycyjnego, dobrą opcją na prezent może okazać się voucher do restauracji, sklepu lub SPA. Nie trzeba go będzie od razu wykorzystywać, dzięki czemu przyjaciółka sama zaplanuje kiedy i z kim zdecyduje się wyjść.
 

Zbliżają się okres mikołajkowych i bożonarodzeniowych zakupów. Zachęcamy również do zapoznania się z pomysłami na prezent na święta dla przyjaciółki.


Wczytuję komentarze...