Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 17-08-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online

Najlepsze pomysły na prezenty świąteczne dla przyjaciółki

Przyjaciółka odgrywa ważną rolę w życiu wielu kobiet. Właśnie dlatego warto obdarować ją wyjątkowym prezentem świątecznym. Okazuje się, że jednym z dobrych pomysłów na podarunek jest voucher prezentowy na zabiegi w SPA, kolację lub warsztaty kreatywne.

Siechnice: Najlepsze pomysły na prezenty świąteczne dla przyjaciółki

Prezent świąteczny dla przyjaciółki, która dba o urodę

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi zima, brzydka pogoda i mróz. W takim okresie warto spędzić trochę czasu w SPA i zadbać o swoją urodę. Doskonałym pomysłem na prezent na święta dla przyjaciółki jest voucher do strefy wellness i SPA lub bon na konkretny zabieg, np. na masaż czekoladowy lub manicure biologiczny. Warto wiedzieć o tym, że czekolada ma wiele pozytywnych właściwości, ponieważ redukuje poziom stresu, poprawia nastrój, a także ma działanie przeciwbólowe i rozluźniające. Taki masaż sprawi paniom sporo przyjemności i będzie odpowiedni na współczesne, trudne czasy, gdy stres pojawia się niemal na każdym kroku. Innym ciekawym rozwiązaniem jest podarowanie przyjaciółce vouchera na manicure biologiczny, czyli zabieg, który polega na wykorzystaniu tylko naturalnych składników, bez chemicznych i szkodliwych elementów. Dobrym pomysłem na prezent świąteczny jest zaproponowanie przyjaciółce udziału w procesie tworzenia własnej szminki. Tego typu podarunek na pewno spodoba się fankom makijażu i urody. Obdarowana kobieta może zobaczyć, w jaki sposób robi się szminki, a następnie wykonać własną. Oprócz tego eksperci zadbają o pielęgnację jej ust. To jednak nie wszystko, ponieważ świetnym prezentem może się okazać voucher na sesję floatingu, będącą doskonałym sposobem na relaks. Floating polega na unoszeniu się na powierzchni wody w specjalnej, przestronnej kabinie. Woda jest nasycona minerałami, odpręża i relaksuje. Taki podarunek stanowi świetny podarunek dla kobiety, która prowadzi stresujący tryb życia.
 

Szalona zabawa i niesamowite atrakcje

Dla przyjaciółki, która lubi spędzać czas w sposób aktywny, dobrym prezentem będzie voucher na lot motolotnią. Taka atrakcja pozwala na poczucie prawdziwej adrenaliny oraz spełnienie dziecięcych marzeń o lataniu. Najpierw przyjaciółka spędzi czas na krótkim szkoleniu z instruktorem, a później uniesie się w powietrze na około 20 minut. Inną doskonałą atrakcją może być voucher na jazdę gokartami. Tego typu podarunek stanowi okazję do wspaniałego spędzenia czasu, rywalizacji oraz sportowych przeżyć. Dla kobiety, która lubi zimowe atrakcje, dobrym upominkiem będzie zakup vouchera na jazdę psim zaprzęgiem np. brzegiem Bałtyku. W skład prezentu wchodzi szkolenie z zakresu zaprzęgania psów, przejazd samym zaprzęgiem, ciepły posiłek i herbata. To niezapomniany podarunek, który pozwoli stworzyć wyjątkowe wspomnienia na lata.