Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 13-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online

WIKTCodzienny, czyli catering dietetyczny idealny dla Twoich potrzeb

W dzisiejszych czasach coraz większa część z nas prowadzi niezwykle szybkie tempo życia. Brakuje nam czasu na sen, rozwój własnych pasji, jak również na dbanie o dietę swoją, jak również swoich najbliższych. Nic więc dziwnego, że nasz fit catering, to usługa, która cieszy się tak dużą popularnością i wśród szerokiego grona użytkowników. Przyjrzyjmy się jej z bliska.

Siechnice: WIKTCodzienny, czyli catering dietetyczny idealny dla Twoich potrzeb

Nasza dieta pudełkowa i jej szeroki wachlarz wyboru

Dieta pudełkowa, która znajduje się w ofercie firmy cateringowej, to niezwykle szeroka, rozbudowana oferta. Dzięki temu bez trudu uda się odnaleźć wariant żywienia dopasowany do najbardziej specjalistycznych wymagań. Oczywiście, odnaleźć można dietę standardową, która jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnego, domowego jedzenia. Bardzo dużą popularnością cieszy się także dieta slim, która pozwala na trwałe zrzucenie nadprogramowych kilogramów, bez efektu jojo. To posiłki o obniżonej zawartości tłuszczu, jak również węglowodanów. Jednak w ofercie odnaleźć można także m.in.: dietę bez glutenu i laktozy, dietę o niskim indeksie glikemicznym, dietę o niskiej zawartości węglowodanów, dietę wegetariańską, wegańską. To modele żywienia, dzięki którym catering może stać się codziennym pożywieniem także dla osób, które cierpią na choroby przewlekłe. Cukrzyca, nadciśnienie tętnicze krwi, insulinooporność, celiakia, alergie pokarmowe, nie stanowią żadnego problemu, by korzystać z fit cateringu. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że każda dieta pudełkowa jest dostępna w innej kaloryczności. Fit catering dietetyczny Siechnice dopasuje się więc do naszej wagi, wieku, płci, czy rodzaju pracy. 

Czy catering naszej marki to jedzenie wysokiej jakości?

s

Firma cateringowa WIKT Codzienny dba o najwyższą jakość oferowanych dań gotowych, na każdym etapie ich produkcji. Co oznacza to w praktyce? Przede wszystkim każdy jadłospis opracowany jest przez wykwalifikowanych, doświadczonych dietetyków klinicznych. To sprawia, że każda dieta, która znajduje się w ofercie, jest doskonale zbilansowana, jak również pełnowartościowa. Co więcej, nie bez znaczenia pozostaje dobór artykułów spożywczych, które są niezbędne, by przygotować oferowane dania. Mięso, ryby, nabiał, jaja, warzywa, owoce, pochodzą jedynie od lokalnych dostawców, plantatorów, jak również hodowców. Dzięki temu są to produkty spożywcze wolne od sztucznych barwników, konserwantów, jak również polepszaczy smaku. To sprawia, że nasze jedzenie wpisuję się w indywidualne upodobania i preferencję nawet najbardziej wymagających klientów. Catering dietetyczny jest naturalny, cechuje się prostym składem, przez co może być serwowany także dzieciom, już od 3 roku życia. 

Jeśli postanowiłeś, że nadszedł najwyższy czas, by wprowadzić do swojego życia zmiany, postaw na nasz catering dietetyczny WIKT Codzienny. To rozwiązanie, dzięki któremu zadbasz o swój wygląd, zdrowie, jak również ogólne samopoczucie. Dołącz do grona osób, które zawalczyło o swoją przyszłość już dziś, i ciesz się z uzyskanych efektów przez długi czas.

Sprawdź również: Catering z PasjąCatering na Wymiar