Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 04-07-2020
Termy Jakuba w Oławie
17.04.2019

Twój własny sklep Internetowy - Jak to zrobić?

W dobie powszechnego dostępu do Internetu duża część handlu przenosi się do cyberprzestrzeni. Jeszcze do niedawna, własny sklep internetowy był związany z wysokimi kosztami, które należy ponieść, aby stworzyć własną platformę. Obecnie, dzięki wielu rozwiązaniom, możesz mieć swoje własne stoisko w sieci, bez ponoszenia wysokich kosztów. Jedną z solucji jest PretaShop. Sprawdź, co musisz o nim wiedzieć oraz jakie korzyści da Ci korzystanie z tego rozwiązania.

Siechnice: Twój własny sklep Internetowy - Jak to zrobić?
  • PrestaShop to kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli Ci założyć własny sklep internetowy.
  • Możesz stworzyć wersje swojego sklepu, które będą dostępne w wielu językach.
  • Moduły PrestaShop pozwolą Ci na łatwe dodawanie nowych funkcjonalności do Twojej strony.

PrestaShop to darmowe oprogramowanie, które jest dystrybuowane na licencji Open Software License w wersji 3.0. Liczne funkcje, które możesz uzyskać to przyjazny edytor WYSWIG (what you see is what you get), czy miejsce, w którym możesz tworzyć treści, które umieścisz na swojej stronie. Jego zaletą jest to, że tekst będzie wyglądał dokładnie tak, jak w edytorze.

Dodatkowo duża społeczność użytkowników tego rozwiązania, sprawia, że możesz uzyskać pomoc w dowolnym momencie. Dzięki ich otwartemu podejściu do nowych użytkowników, znalezienie rozwiązania Twojego problemu będzie proste i przyjemne. Dodatkowo oficjalna strona PrestaShop udostępniła specjalne forum, gdzie możesz znaleźć zadane już wcześniej pytania lub zadać własne.

Inną dużą zaletą sklepów internetowych, które są oparte o to rozwiązanie, to możliwość opublikowania Twojej witryny w wielu językach oraz walutach. Jest to szczególnie ważne, jeżeli spojrzymy na globalizację, którą daje Internet. Sklep, który będzie przystępny dla ludzi, którzy używają innych walut czy języka, może znacząco zwiększyć Twoją sprzedaż. Spowodowane będzie to nowymi rynkami, na których możesz promować Twój sklep oraz produkty.

Jeżeli zastanawiasz się, czy dodatki PrestaShop pozwolą Ci rozwinąć Twoją stronę, bez konieczności posiadania nawet podstawowej wiedzy o programowaniu, to odpowiedź brzmi tak. Pozwolą Ci na to procesjonalne moduły PrestaShop. Zagwarantują Ci one gotowe rozwiązania, które możesz dodać do Twojej strony. Jednym z miejsc, gdzie profesjonaliści dostarczą Ci rozwiązania sprawiające, że Twój sklep będzie unikalny i profesjonalny to https://x13.pl/. Ich profesjonalny zespół sprawi, że korzystanie z ich usług będzie czystą przyjemnością. W przypadku pytań zawsze możesz się skontaktować z ich zespołem obsługi klienta, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.


Wczytuję komentarze...