Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 18-07-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online

Topy do paznokci z ciekawymi efektami – przegląd trendy rozwiązań

Nawet najstaranniej wykonana stylizacja potrzebuje jeszcze jednego elementu, by cieszyć trwałością przez optymalnie długi czas: topu do paznokci. Chociaż ten produkt ma za zadanie spełnić praktyczną funkcję, może również nadać ciekawy wygląd – jeśli wybierzesz top coat do paznokci z dodatkowym efektem. Zobacz, jakie masz możliwości.

Siechnice: Topy do paznokci z ciekawymi efektami – przegląd trendy rozwiązań

Jaka jest rola topu do paznokci?

Top do paznokci stanowi wierzchnią warstwę gotowego manicure. Z tego powodu służy jako jego zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi – np. uszkodzeniami mechanicznymi powodującymi rysy i odpryski, nieestetycznym żółknięciem pod wpływem słońca czy też ścieraniem lakieru hybrydowego.

Nie warto jednak zapominać o tym, że top nie pozostaje również bez wpływu na sam wygląd stylizacji. Zazwyczaj sprowadza się to jedynie do dodania całości równomiernego połysku, dzięki któremu światło będzie załamywać się pod takim samym kątem na całej płytce. Ciekawszy rezultat można osiągnąć, jeśli top coat do paznokci będzie zapewniać dodatkowy efekt.

Błyszczący top do paznokci – ponadczasowa klasyka

Błyszczący top sprawia, że stylizacja zyskuje jednolity połysk. Co istotne, może on cechować się różną intensywnością – od subtelnego błysku, aż po tzw. efekt wet nails, w którym płytka wygląda przez cały czas jak świeżo zwilżona wodą.

Kiedy warto sięgnąć po klasyczny, błyszczący top do paznokci? Chociażby wtedy, gdy sama stylizacja jest już na tyle wyrazista, że nie potrzebuje dodatkowych efektów. Może to dotyczyć np. brokatowych lakierów hybrydowych albo jednego z tych pyłków Palu Cosmetics: https://palucosmetics.com/pylki-i-ozdoby-do-paznokci. Lekko połyskująca warstwa wierzchnia to wszystko, czego potrzebują takie paznokcie, by zachwycać i mienić się milionem barw.

Brokatowy top do paznokci – doda błysku każdej stylizacji

Brokatowe paznokcie są niezwykle efektowne. Jednak zamiast kupować niezliczoną liczbę brokatowych lakierów w najróżniejszych barwach, warto postawić na brokatowy top do paznokci. Gdy go użyjesz, zmienisz każdy klasyczny lakier w taki z brokatowym wykończeniem. Do wyboru masz topy do paznokci z jednokolorowym brokatem, który prezentuje się nad wyraz subtelnie, jak również z wielokolorowymi drobinkami, które tworzą efekt tęczy.

Ciekawe zdobienia z matowym topem do paznokci

Tradycyjny manicure to taki, w którym stylizacja cechuje się połyskiem. Matowy top do paznokci stanowi zatem jego przeciwieństwo, gdyż jego zadaniem jest pozostawienie po sobie zmatowionej płytki.

Matowe paznokcie będą ściągać na siebie spojrzenia, wyglądają również niezwykle elegancko. Pamiętaj tylko o tym, że na takiej powierzchni każda rysa będzie doskonale widoczna, co może skrócić czas noszenia stylizacji. Rozwiązaniem tego problemu może być zastosowanie matu tylko na niektórych paznokciach, dzięki czemu ewentualne mankamenty nie będą rzucać się w oczy tak bardzo, jak wtedy, gdyby pokrył wszystkie paznokcie.