Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 06-03-2021
Reklama w serwisie · Kup banner online
4.12.2019

Sukcesy podopiecznych KKS Siechnice

Ubiegły weekend był bardzo udany dla podopiecznych Koszykarskiego Klubu Sportowego KKS Siechnice. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Siechnice: Sukcesy podopiecznych KKS Siechnice
fot. drużyna seniorów KKS Siechnice

W sobotę, 30 listopada aż 3 drużyny chłopięce KKS Siechnice wzięły udział w turnieju w Miękini, który rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych. Wszystkie zespoły przebrnęły przez zawody bez porażki. Dziękujemy organizatorom UKKS Basketomania za zaproszenie i świetną zabawę.

W niedzielę, 1 grudnia najmłodszy żeński zespół z rocznika 2010 uczestniczył w Turnieju Mikołajkowym w Strzelcach Opolskich. Dziewczynki spisały się znakomicie ulegając jedynie ekipie gospodarzy i zajmując ostatecznie drugie miejsce. Bardzo się cieszymy, że rośnie kolejna świetna drużyna.

Równie dobrze zaprezentowali się seniorzy pokonując na własnym parkiecie dotychczasowego lidera 3 ligi - drużynę Górnika Wałbrzych 86:66.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom i już trzymamy kciuki za kolejne sukcesy. W następny weekend młodzieżowe zespoły KKSu wezmą udział w aż trzech różnych turniejach.

informacja i zdjęcia KKS Siechnice

  • Więcej
  • w kategorii sport
Wczytuję komentarze...