Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 29-09-2020
Termy Jakuba w Oławie
9.11.2018

Repertuar OH Kino 9.11 - 15.11. Premiera filmu Planeta Singli 2

Zamieszczamy repertuar kinowy na najbliższe dni. Wśród propozycji premiera komedii romantycznej "Planeta Singli 2". W repertuarze również propozycje dla najmłodszych - animacje "Klakson i spółka", "Dziadek do Orzechów i Cztery Królestwa" oraz "Hotel Transylwania 3". Zobacz pełny repertuar kina.

Siechnice: Repertuar OH Kino 9.11 - 15.11. Premiera filmu Planeta Singli 2

Bohaterami komedii "Planeta Singli 2" są Ania (Agnieszka Więdłocha) i Tomek (Maciej Stuhr). Ich związek przeżywa poważny kryzys. Tomek jest celebrytą i nie myśli o spokojnym życiu. Ania z kolei pragnie poważnego związku. Jakby tego było mało w historii pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli. Jest on przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż Anna – romantyczna nauczycielka muzyki.

Kolejna premiera - "Klakson i Spółka" opowiada historię Klaksona - taksówki żyjącej w wielkiej metropolii zamieszkanej przez auta. Jak mało kto zna tutejsze ulice, wie z kim trzymać sztamę, a komu lepiej nie wjeżdżać w drogę. Lakier ma nieco zdarty, pod maską czasem coś stuka, ale z reflektorów dobrze mu patrzy. Gdy pewna urocza czerwona wyścigówka wpadnie w kłopoty, Klakson będzie musiał stanąć maska w maskę z hersztem gangu wielotonowych ciężarówek, które nie boją się nawet radiowozów. Klakson da z siebie pełną moc, skrzyknie wszystkich blaszanych kumpli i paląc gumy ruszy do boju. Bo gdy ma się odwagę i olej w silniku, niestraszny żaden poślizg.

Repertuar OH Kino 9.11 - 15.11:


Opisy filmów na podstawie informacji dystrybutora

Wczytuję komentarze...