Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 05-07-2020
Termy Jakuba w Oławie
13.11.2018

Mikołajki w Siechnicach: Koncerty Majki Jeżowskiej i Marii Sadowskiej

Znamy gwiazdy, które wystąpią na tegorocznych Mikołajkach w Siechnicach. Na scenie przy Ratuszu zaśpiewa Majka Jeżowska, której twórczość w dużej mierze kierowana jest do najmłodszych odbiorców. Jej utwór z 1984 roku "A ja wolę moją mamę" jest znany do dziś i to nie tylko wśród najmłodszych. Podczas tegorocznych Mikołajek w Siechnicach zaśpiewa również Maria Sadowska - wokalistka jazzowa. Impreza odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2018 r.

Aktualizacja (29.11.2018): Zobacz program imprezy >tutaj<.

---

W programie zaplanowano również przyjazd Świętego Mikołaja, zapalenie choinki, atrakcje dla dzieci i jarmark. Więcej informacji oraz pełny program imprezy wkrótce.

Mikołajki w Siechnicach stają się tradycją. W poprzednim roku bawiliśmy się na koncercie Arki Noego oraz PECTUS (zobacz zdjęcia i video). Targowisko przed Ratuszem zamieniło się wtedy w jarmark bożonarodzeniowy, a najmłodszych odwiedził zmotoryzowany Św. Mikołaj. Dwa lata temu w świąteczną atmosferę wprowadziły nas piosenki w wykonaniu Margaret. Koncert zespołu Bracia (zdjęcia) był główną atrakcją imprezy w 2015 roku.

Oficjalny teledysk do piosenki "A ja wolę moją mamę" Majki Jeżowskiej:


Występ Marii Sadowskiej podczas Festiwalu Jedynki w Sopocie w 2006 roku:

Wczytuję komentarze...