7.07.2017

Przerwa w dostawie ciepłej wody

Na terenie EC Czechnica, zakładu wchodzącego w skład Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A., przeprowadzone zostaną planowe prace remontowe i modernizacyjne. Wiąże się z nimi czasowa przerwa w dostawach ciepła. W budynkach, gdzie ciepło sieciowe wykorzystywane jest do podgrzewania wody oznacza to również brak ciepłej wody.

Siechnice: Przerwa w dostawie ciepłej wody

W związku z planowanymi pracami remontowymi, modernizacyjnymi i okresowym przeglądem, które mają całościowo przygotować zakład na najbliższy sezon grzewczy, nastąpi zatrzymanie procesu produkcyjnego w EC Czechnica. To pierwsze tego typu zatrzymanie produkcji w naszym zakładzie od 1998 r. Podczas prac zostanie wymieniona armatura mająca kluczowy wpływ na utrzymanie dostaw ciepła na najwyższym poziomie usług.

Prace remontowe i modernizacyjne w EC Czechnica będą się wiązać z czasową przerwą w dostawie ciepła do mieszkańców Gminy Siechnice, którzy są podłączeni do miejskiej sieci ciepłowniczej na terenie Gminy.   

Przerwa nastąpi w dniu 10 lipca 2017 r. od godz. 1:00.

Przywrócenie dostaw ciepła zostało zaplanowane na 15 lipca 2017 r. na godz. 16:00.

Przepraszamy mieszkańców za te niedogodności.

Dokładamy wszelkich starań, aby prace modernizacyjne były wykonane jak najszybciej i były jak najmniej odczuwalne dla mieszkańców. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w Siechnicach.

Wykonanie tych prac nie jest możliwe bez czasowego wstrzymania produkcji, dlatego postanowiliśmy przeprowadzić je w okresie wakacyjnym, gdy większość osób przebywa na urlopach. Mamy nadzieję, że dzięki temu nasze działania będą mniej odczuwalne dla mieszkańców Siechnic i Świętej Katarzyny, którzy korzystają z ciepła sieciowego. Przepraszamy za niedogodności i zapewniamy, że robimy wszystko, aby modernizacja została zakończona jak najszybciej - podkreśla Maciej Tomaszewski członek zarządu spółki Kogeneracja SA, do której należy EC Czechnica.

Biuro Obsługi Klienta w Siechnicach
Elektrociepłownia Czechnica
ul. Fabryczna 22, Siechnice

Biuro Obsługi Klienta czynne od wtorku do piątku:
wtorek 8:00 – 15:00
środa 8:00 – 15:00
czwartek 9:00 – 16:00
piątek 8:00 – 15:00

Tel.: 71 32 37 222
Fax. 71 32 371 02
e-mail: bok@kogeneracja.com.pl

Źródło: komunikat prasowy KOGENERACJA S.A.

  • Więcej
  • w kategorii inne
Wczytuję komentarze...