Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 13-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online

Profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów za mniej niż 1000 zł? Sprawdź!

Interesują Cię profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów? Cóż, na rynku jest ich cała masa, dlatego ciężko wybrać tę idealną. Jeśli jednak dysponujesz budżetem w wysokości 1000 zł, masz całkiem sporo takich urządzeń do wyboru. W tym artykule opisujemy te, na które szczególnie warto zwrócić uwagę, zwłaszcza jeśli prowadzisz profesjonalny salon fryzjerski. Oto nasze propozycje.

Siechnice: Profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów za mniej niż 1000 zł? Sprawdź!

ANDIS reVITE FADE – stylowa i profesjonalna maszynka do włosów

Profesjonalna maszynka do włosów ANDIS reVITE FADE to model, który wyróżnia się już na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim charakteryzuje się on stylowym designem, dzięki czemu genialnie sprawdzi się w tym salonie fryzjerskim, w którym liczy się każdy szczegół. Na tym jednak lista jego atutów się nie kończy. Ma on bowiem kompaktowy i ergonomiczny kształt, który zapewni Ci maksymalnie komfortową pracę. Jego obudowa wykonana jest natomiast z kompozytu, dzięki czemu urządzenie jest ultralekkie i posiada nieocenioną zwrotność. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na zdejmowane, regulowane ostrze, które można bezproblemowo wyczyścić lub zmienić.
 

GAMMA X-ERGO – profesjonalne maszynki do włosów z mocnym silnikiem

Jeśli interesują Cię niezwykle profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów dla fryzjerów, zachwyci Cię również model GAMMA X-ERGO z wymiennymi korpusami. Mówi się wszak, że jest to prawdziwa rewolucja (i rewelacja!) w całej branży. Służy ona zarówno do strzyżenia włosów, jak i brody. Serce urządzenia stanowi niezwykły magnetyczny silnik o znakomitych parametrach, dzięki któremu można bezprzewodowo pracować aż przez 120 minut. To świetny wynik, a do tego cała maszynka działa bardzo cicho. Dzięki temu, że nie wydaje hałasu i niepotrzebnie nie wibruje, zapewnia z kolei ogromny komfort pracy.
 

WAHL SENIOR CORDLESS – bezprzewodowe maszynki fryzjerskie

Szukasz idealnej maszynki dla włosów gęstych i etnicznych? Przed Tobą WAHL SENIOR CORDLESS. Dzięki metalowej obudowie urządzenie jest maksymalnie wytrzymałe. Ale to dopiero początek jego zalet. Posiada ono specjalną dźwignię, dzięki której można idealnie dopasować długość cięcia. Obrotowy silnik sprawia, że chromowane ostrze porusza się z dużą prędkością (6400-6700 obrotów na minutę), co ma ogromne znaczenie przy strzyżeniu gęstych włosów. Maszynka wyposażona jest również w technologię zero-overlap, dzięki której można dokładnie cieniować włosy przy samej skórze głowy. Dodajmy, że do urządzenia dołączone są 3 ekskluzywne nakładki grzebieniowe.