Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 21-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
15.01.2024

Oferty pracy w Siechnicach. Przegląd aktualnych ofert pracy

W Siechnicach działa wiele firm, które systematycznie rozwijają swoją działalność i regularnie poszukują pracowników na różne stanowiska. Zmiana pracy, a może próba wyjścia z bezrobocia? Niezależnie od przyczyny poszukiwania zatrudniania warto zapoznać się z poniższymi, aktualnymi ofertami pracy w Siechnicach.

Siechnice: Oferty pracy w Siechnicach. Przegląd aktualnych ofert pracy

Ofert pracy na różnych stanowiskach w Siechnicach nie brakuje. Nowych pracowników poszukuje wiele firm, w tym Kalizea Polska Sp. z o.o, Paragon Siechnice Sp. z o.o. czy Przedsiębiorstwo Produkcji Ogrodniczej "Siechnice". Oto kilka propozycji zatrudniania jakie można znaleźć w Siechnicach.

Work&People (agencja zatrudniania w Polsce i za granicą)

 • Magazynier - operator wózka widłowego - praca na pełen etat, zatrudnienie na umowę o pracę
 • Pracownik produkcji - montażysta - praca fizyczna na pełen etat, umowa tymczasowa, przy rekrutacji nie jest wymagane CV

"PETER LACKE POLSKA'' sp. z o. o.

 • Technik Laboratorium i procesów wytwarzania - stacjonarna praca na pełen etat dla specjalistów, zatrudnienie na umowę o pracę

Sped Malaga Edward Malaga Renata Sp.J.

 • Specjalista/ Specjalistka ds. sprzedaży - praca na pełen etat przy zatrudnieniu na umowę o pracę, rekrutacja przeprowadzana jest zdalnie

Kalizea Polska sp. z o.o.

 • Kierownik działu jakości - praca dla specjalistów na pełen etat, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

 • Inżynier ds. kwotacji (k/m) - praca dla specjalistów, zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
 • Pracownik produkcji - praca fizyczna na pełen etat, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • Młodszy operator CNC - zatrudnienie dla młodszego specjalisty, pełen etat i umowa o pracę

KANCELARIA PRAWNA HYPERION GAŁEK I GAŁAN Spółka Komandytowa

 • Specjalista ds. windykacji telefonicznej - zatrudnienie na umowę o pracę, do wyboru praca stacjonarna lub hybrydowa
 • Prawnik/ specjalista ds. sądowych - zatrudnienie na umowę o pracę, stanowisko dla osób z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem

Przedsiębiorstwo Produkcji Ogrodniczej "Siechnice" Sp. z o.o.

 • Samodzielna księgowa - praca stacjonarna dla specjalistów, zatrudnienie na umowę o pracę
 • Księgowa / Księgowy - praca stacjonarna dla specjalistów, zatrudnienie na umowę o pracę

PPF Hasco-Lek SA

 • Operator naważalni - zatrudnienie na umowę o pracę, zatrudnienie na pełen etat w systemie 2-zmianowym
 • Operator pomocniczy - praca fizyczna na pełen etat, forma zatrudnienia to umowa o pracę

Przedstawione powyżej oferty pochodzą z portalu Pracuj.pl. Aby wziąć udział w rekrutacji elektronicznej skorzystaj z aplikacji online pracuj.pl.
 

Jak napisać dobre CV?

Twoje CV to Twoja wizytówka w procesie rekrutacyjnym. Dobrze napisane CV może otworzyć Ci drzwi do wymarzonej pracy. Oto kilka kluczowych wskazówek, jak to zrobić:

 1. Zachowaj profesjonalny format: Wybierz czytelny układ i czcionkę. Unikaj nadmiernych ozdób – prostota i przejrzystość są kluczowe.
 2. Dopasuj CV do stanowiska: Staraj się dostosować swoje CV do konkretnej oferty pracy, podkreślając umiejętności i doświadczenie najbardziej relewantne dla danego stanowiska.
 3. Wyraźne sekcje i tytuły: Podziel swoje CV na wyraźne sekcje (np. Edukacja, Doświadczenie Zawodowe, Umiejętności). Ułatwi to pracodawcy szybkie znalezienie potrzebnych informacji.
 4. Konkrety i rezultaty: Zamiast tylko wymieniać obowiązki, skup się na konkretach i osiągnięciach. Używaj liczb i statystyk, aby zilustrować swoje sukcesy.
 5. Krótko i na temat: Twoje CV nie powinno przekraczać dwóch stron. Bądź zwięzły i skoncentrowany na najważniejszych punktach.
 6. Dopracuj szczegóły: Upewnij się, że Twoje CV nie zawiera błędów gramatycznych czy literówek. Poproś kogoś o przeczytanie CV przed wysłaniem.
 7. Personalizuj list motywacyjny: Dołączając list motywacyjny, pamiętaj o jego personalizacji. Wyjaśnij, dlaczego jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko.
 8. Dodaj linki do profili zawodowych: Jeśli masz profil na LinkedIn lub inne profesjonalne portfolio online, dołącz linki do swojego CV.

Pamiętaj, że Twoje CV to pierwszy krok do zdobycia wymarzonej pracy. Staranne przygotowanie i personalizacja mogą znacząco zwiększyć Twoje szanse na sukces. Powodzenia!

 • Więcej
 • w kategorii praca