Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 30-05-2020
Termy Jakuba w Oławie
10.05.2017

Nestlé Porusza Polskę – głosuj na Siechnice

Po zwycięstwie w konkursie Lechstarter Siechnice mają szansę sięgnąć po kolejną wygraną w internetowym, ogólnopolskim głosowaniu. Terenowa siłownia nad "Błękitną Laguną"? Czemu nie! Mieszkańcy już niejednokrotnie udowodnili, że potrafią walczyć o zwycięstwo. Mobilizacja potrzebna i tym razem.

Siechnice: Nestlé Porusza Polskę – głosuj na Siechnice

Konkurs ogłoszony przez firmę Nestlé ma na celu zachęcenie Polaków do aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

Głosować można CODZIENNIE od 10 maja do 30 czerwca 2017 roku. Każdego dnia można oddać tylko jeden głos. Link do głosowania: https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/lokalizacja/21. Uwaga! Po zalogowaniu się należy ponownie wyszukać Siechnice i zagłosować.

Stawką w rywalizacji jest instalacja zewnętrznej siłowni o łącznej wartości ponad 16 tysięcy zł. Będzie można z niej korzystać bezpłatnie i o każdej porze dnia. W jej skład wchodzić będą:

  • surfer i twister – wzmacnia koordynację ruchową, aktywuje mięśnie bioder oraz stawów biodrowych,
  • orbitrek i biegacz – pobudza ruchy bioder, barków, ramion oraz nóg,
  • wioślarz – wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców,
  • drabinka i podciąg nóg – wzmacnia mięśni ramion oraz mięśni brzucha,
  • rower i jeździec – wzmacnia wydolności serca i płuc, poprawia koordynację ruchową oraz wzmacnia mięśnie nóg, ramion oraz górnej partii pleców.

Do rywalizacji o zwycięstwo w konkursie stanęło 495 lokalizacji. Siłownie powstaną w szesnastu miejscach (po jednej w każdym województwie), których Mieszkańcy i Sympatycy wykażą się największą aktywnością w głosowaniu internetowym. W Siechnicach terenowa siłownia ma szansę powstać przy zbiorniku wodnym „Błękitna Laguna”. Niedawno dzięki głosom Mieszkańcom w konkursie Lechstarter pozyskano grant na zagospodarowanie terenu wokół zbiornika wodnego. Siłownia na tym terenie byłaby uzupełnieniem otoczenia „Błękitnej Laguny”.

Organizatorzy zachęcają także do wzięcia udziału w loterii, w której do wygrania są karty podarunkowe Decathlon oraz vouchery na rodzinną wycieczkę z biurem podróży Itaka.

Video promujące ubiegłoroczną edycję akcji:

Wczytuję komentarze...