Miasto i Gmina Siechnice

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 13-12-2018
30.12.2017

MKS Siechnice dla Mieszkańców

Klub sportowy MKS Siechnice został założony w 2017 roku, żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom Mieszkańców. Początkowo skupiał wokół siebie tylko młodych piłkarzy z rocznika 2007 i 2008, ale wkrótce do klubu dołączyły także dzieci z roczników 2006 - 2010. Na treningi przychodzą nie tylko chłopcy. Klub jest otwarty również na zajęcia dla dziewczynek. Szkolenia dla dzieci i młodzieży prowadzi doświadczona kadra trenerska.

Siechnice: MKS Siechnice dla Mieszkańców

Zaletą Miejskiego Klubu Sportowego Siechnice jest wielosekcyjność. Aktualnie powstaje sekcja biegowa i sekcja fitness dla pań, a w przyszłości planowane są także zajęcia taneczne dla dzieci. W ofercie klubu znajdziemy również możliwość organizacji urodzin dla dziecka z piłką nożną w tle – rywalizacja sportowa pod okiem trenera, tort z piłkarskim motywem czy też okolicznościowe medale to tylko kilka z możliwych atrakcji.

Każdy Mieszkaniec Gminy Siechnice, jeżeli tylko lubi sport powinien znaleźć tu coś dla siebie. Jeśli nie znajdzie, a ma odrobinę wolnego czasu i dobrych chęci to może zaproponować i stworzyć własną sekcję. Założyciele MKS Siechnice tworzą klub z pasją i chęcią rozwoju sportowego wszystkich Mieszkańców Gminy.

Dodatkowo przy klubie działa amatorska drużyna piłkarska "Dream Team" złożona głównie z ojców młodych piłkarzy, w których szeregi dołączyli także inni Mieszkańcy Siechnic i okolic. Ich głównym mottem jest dobra i sportowa zabawa. W zimie grupa "Dream Team" gra w hali sportowej w Siechnicach, a w pozostałe cieplejsze miesiące na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 oraz na boisku przy Szkole Podstawowej nr 2 (dawne Gimnazjum).

Na profilu facebook’owym klubu można śledzić wydarzenia organizowane przez MKS. Klub rozwija się bardzo intensywnie i aktualnie prowadzi nabór do nowych grup piłki nożnej dla dzieci z wszystkich przedziałów wiekowych. Zapewniane będą:

  • treningi oparte na pasji i edukacji przez sport,
  • opieka wykwalifikowanych trenerów z dyplomami UEFA,
  • udział w turniejach krajowych i zagranicznych,
  • atrakcyjne obozy i półkolonie sportowe latem i zimą organizowane w kraju i zagranicą,
  • weekendowe zgrupowania dla młodych piłkarek i piłkarzy,
  • dużo pozytywnej energii i zabawy.

Więcej informacji o działalności klubu i treningach można uzyskać mailowo (biuro@mkssiechnice.pl) lub telefonicznie u koordynatorów szkolenia (tel. 601 824 411 – Tomasz Kozimor, tel. 505 005 740 – Dariusz Kopaczewski).

  • Więcej
  • w kategorii sport
Wczytuję komentarze...