Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 23-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online

Mały portfel męski - kieszonkowy dodatek galanteryjny

Klasyczny portfel to niezbędny dodatek każdego mężczyzny. Wykonany z materiału wysokiej jakości elegancki portfel męski z powodzeniem podkreśli charakter posiadającej go osoby, a jednocześnie będzie praktycznym dodatkiem. W dobie posiadania coraz większej ilości kart płatniczych i dokumentów w formie plastikowej wielkość portfela nie musi być znaczna.

Siechnice: Mały portfel męski - kieszonkowy dodatek galanteryjny

Portfele skórzane męskie - wysoka jakość wykonania

Jednym z najbardziej popularnych i trwałych materiałów, z którego wykonuje się portfele męskie, jest skóra naturalna, np. cielęca. Może to być np. skóra licowa, gładka lub półgładka, pokryta warstwą wosku, dzięki czemu jest bardziej odporna na zabrudzenia oraz wilgoć. Skóra to także wyjątkowo wytrzymały materiał. Używając portfela nawet kilka razy dziennie trzeba mieć pewność, że jest on trwały i odporny na wycieranie. Zwłaszcza, jeśli jest noszony w kieszeni spodni. Dlatego też warto zainwestować w produkty najwyższej jakości, np. portfele skórzane męskie oferowane przez sklep internetowy Skorzany.com. Dostępne tam nowoczesne wyroby polskiej marki Kochmański oraz Badura spełniają najwyższe standardy jakości i funkcjonalności. Wybierz swój idealny portfel męski spośród około 150 rodzajów dostępnych tam modeli.

Małe portfele - dla jakiego mężczyzny?

Wielkość portfela zależy od upodobań jego właściciela. Kiedyś portfel męski musiał być duży, aby móc pomieścić banknoty oraz książeczkowe dokumenty osobiste. Dzisiaj częściej płacimy za zakupy kartą bankomatową lub kredytową, które to mają standaryzowaną wielkość (tzw. format ID-1). Taką same wymiary posiadają dokumenty osobiste, jak dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja studencka czy karta miejska. Jeśli więc właściciel portfela nie nosi na co dzień teczki ani torby, a swój portfel najchętniej wkłada do kieszeni, jego oczekiwania spełni mały portfel męski z dużą ilością miejsca na karty. Jeśli jednak mężczyzna lubi nosić przy sobie więcej gotówki to także nie jest skazany na duży portfel. Klasyczna mała banknotówka Badury ze sklepu Skorzany.com, wykonana z naturalnej skóry licowej z mocnym klipsem na banknoty, spełni te wymagania. Dodatkowo wszyta kieszonka na karty płatnicze uczyni ten portfel uniwersalnym. Tak więc mały portfel męski pasuje każdemu mężczyźnie, takiemu który nosi przy sobie tylko niezbędne rzeczy.

Dodatkowe funkcje zabezpieczające

Nowoczesne portfele skórzane męskie nie służą jednakże tylko do przechowywania gotówki, kart czy dokumentów. Często spełniają one też dodatkowe funkcje zabezpieczające przechowywaną zawartość, czyniąc je jeszcze bardziej niezbędnymi kieszonkowymi dodatkami. Portfele męskie marki Kochmański i Badura posiadają wbudowaną ochronę RFID, która zabezpieczy nas przed niepożądanym wyciekiem danych karty znajdującej się w kieszeni. Specjalna warstwa antykradzieżowa materiału wewnątrz portfela zablokuje przesyłanie danych. Fala radiowa zostanie zatrzymana, co dotyczy nie tylko kart płatniczych, ale także kart komunikacji miejskiej czy legitymacji szkolnych czy innych elektronicznych dokumentów. Warstwa antykradzieżowa uniemożliwi więc płatności zbliżeniowe kartą lub kasowanie biletu w autobusie. Jeśli jednak taka funkcja jest niezbędna właścicielowi portfela, wówczas zadowoli go portfel męski ze specjalną kieszonką, która nie posiada tej ochrony. Można z niej korzystać bez konieczności otwierania portfela.

Najnowsze trendy wśród portfeli męskich

Portfele męskie to często czarny model z minimalistycznym designem. Taki produkt można jednak uczynić wyjątkowym. Bardzo ciekawą propozycją są portfele karbonowe. Są one pokryte dodatkową warstwą o strukturze podobnej do włókna węglowego, która znacząco wpływa na wytrzymałość powierzchni. Są portfele bardzo cienkie, które będą bardzo mało widoczne w kieszeni marynarki lub spodni. I przeciwnie - można dobrać ręcznie wykonany portfel męski ze specjalnie pogrubionej skóry, masywny i solidny. W ofercie Skorzany.com znajdują się też modele z wytłoczeniem w kształcie orzełka lub pikowaną wstawką i czerwonym akcentem. Poziome, pionowe czy na zatrzask - każdy mężczyzna znajdzie portfel, który spełni nawet największe oczekiwania.