Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 23-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
6.04.2022

Koncert Natalii Kukulskiej w Oławie

Wiosenną porą w Oławie wystąpi jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek – Natalia Kukulska. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

Siechnice: Koncert Natalii Kukulskiej w Oławie

W swojej "dorosłej" karierze artystka nagrała 11 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 12 nominacji do nagrody Fryderyk, którą 2019 roku nagrodzony został akustyczny album "Szukaj w snach", nagrany wraz z jazzowym gitarzystą - Markiem Napiórkowskim.

Ostatni album Artystki – "Czułe struny" zawiera wybrane dzieła Fryderyka Chopina po raz pierwszy opracowane w formie utworów symfonicznych, do których powstały teksty. Wydawnictwo spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem branży muzycznej oraz publiczności, błyskawicznie osiągając status Platynowej Płyty, i doczekało się właśnie edycji specjalnej wzbogaconej o niespodziewane duety, a także anglojęzyczne wersje utworów.

W ubiegłym roku wokalistka obchodziła 25-lecie pracy artystycznej, co uczciła wyjątkowym wydawnictwem "Jednogłośna". Podczas koncertu Natalii na scenie towarzyszyć będą fantastyczni muzycy. To niepowtarzalna okazja by usłyszeć utwory takie jak "Decymy", "Pół na pół", "Im więcej Ciebie tym mniej" czy "Piosenka światłoczuła" w zupełnie nowych aranżacjach.

Na wyjątkowy koncert zapraszamy w sobotę, 23 kwietnia o godz. 19:00 do OWE Odra w Oławie przy ul. Młyńskiej 3. Bilety w cenie 85 zł dostępne w kasie OWE Odra i online na kultura.olawa.pl.