Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 18-07-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online

Jakie LEGO jest najpopularniejsze?

Popularność klocków LEGO nie słabnie od wielu dekad, a kolejne pokolenia dzieciaków na całym świecie z ogromną pasją zasiadają do tworzenia wspaniałych konstrukcji i odtwarzania scen z ulubionych serii bajek czy filmów. A przecież ostatnie lata wskazują, że miłość do kultowej marki producenta klocków wypełnia też życie wielu dorosłych, którzy nie zrezygnowali z tej młodzieńczej fascynacji. Najpopularniejsze zestawy LEGO z lat dziewięćdziesiątych osiągają na aukcjach internetowych rekordowe ceny wśród kolekcjonerów. Wciąż wychodzą nowe serie klocków LEGO, zarówno dla dziewczynek, jak i dedykowane dla chłopców, inspirowane nowymi produkcjami filmowymi, osadzone w uniwersum wybitnych superbohaterskich komiksów. Wybierając prezent dla swojej pociechy, warto zastanowić się jakie najpopularniejsze zestawy klocków LEGO znajdziemy obecnie na rynku.

Siechnice: Jakie LEGO jest najpopularniejsze?
  • Jakie LEGO jest najpopularniejsze?

  • Klocki LEGO Mario - seria z kultowym bohaterem gier komputerowych

  • LEGO City - zbuduj miasto z klocków LEGO

  • LEGO Spiderman - przenieś się do świata człowieka pająka

Jakie LEGO jest najpopularniejsze?

Najpopularniejszy na świecie producentów klocków dba, by fani ikonicznych serii z dawnych lat nie byli zawiedzeni. Ogromną popularnością cieszę się wciąż zestawy z serii LEGO Star Wars, ale powiększa się również seria LEGO Marvel, osadzona w uniwersum amerykańskich komiksów superbohaterskich. Ogromny katalog LEGO Duplo, klocków przeznaczonych dla najmłodszych, z pewnością umożliwi rodzicom wybranie pierwszego zestawu dla dziecka, od którego zacznie się fascynująca przygoda z LEGO. Kolejnym etapem może być za to seria LEGO Disney, nawiązująca do najważniejszych bajek z tej legendarnej wytwórni animacji. Dla fanów bardziej zaawansowanych konstrukcji wciąż rozrastają się serie LEGO Creator i LEGO Technic.

Klocki LEGO Mario - seria z kultowym bohaterem gier komputerowych

Z pewnością każdy fan konsol Nintendo kojarzy bohaterskiego hydraulika, który eksplorował kolejne mapy pełne sympatycznych muchomorków i złowieszczych czarnych charakterów. Teraz kultowy bohater serii Mario Bros pojawia się w zestawach LEGO Mario przynoszących zupełnie nowy, interaktywny poziom rozrywki.

LEGO City - zbuduj miasto z klocków LEGO

LEGO City to seria klocków LEGO powalających stworzyć realistyczną makietę wielkiej metropolii pełnej budynków, pojazdów miejskich służb, placów budowy i fascynujących postaci. Seria istnieje już od 1978 roku i stale się rozwija, co przynosi młodym konstruktorom nowe możliwości kreacji wielkomiejskiej rzeczywistości.

LEGO Spiderman - przenieś się do świata człowieka pająka

LEGO Spiderman to seria pozwalająca fanom przenieść się do uniwersum Petera Parkera, niepozornego studenta, który po ukąszeniu radioaktywnego pająka zyskuje super moce, stając do walki z przestępczymi bossami Nowego Jorku. To niezmiennie jeden z najpopularniejszych bohaterów komiksów Marvela, w których realia przenoszą rozbudowane zestawy klocków.