Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 19-10-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
24.05.2020

Hilding Anders liderem w produkcji materacy w Polsce dzięki innowacyjnym rozwiązaniom

Materac materacowi nierówny. Jeśli szukasz wygodnego łóżka i perfekcyjnie dobranego materaca, musisz poznać wyroby marki Hilding Anders. Innowacyjne rozwiązania i stale podnoszona jakość oferowanych wyrobów to wizytówka marki.

Siechnice: Hilding Anders liderem w produkcji materacy w Polsce dzięki innowacyjnym rozwiązaniom

Hilding Anders – materace skrojone na miarę

Niezależnie od tego, jakiego materaca szukasz, na pewno znajdziesz go w ofercie Hilding Anders. Firma oferuje szerokie spektrum materaców od miękkich do bardzo twardych. W swojej ofercie ma zarówno materace sprężynowe, jak i piankowe, także dla klientów mających problemy z zasypianiem. Znajdziesz wśród nich materace medyczne dla osób z problemami kostno-stawowymi, ale też dla osób mających problemy z krążeniem oraz dla alergików. Materace medyczne sprzedawane są z obniżoną stawką podatku VAT (w tym wypadku jest to 8%), więc ich cena nie jest wyższa niż w przypadku materaców niemedycznych.

Materace Hilding Anders produkowane są w standardowych rozmiarach. Ich szerokość zmienia się od 80 do 180 cm, długość to 200 cm. Jednak na specjalne życzenie klienta można wykonać materac w innych wymiarach. To jedna z cech, która wyróżnia markę Hilding Anders – niebywała otwartość na potrzeby klientów, nawet te bardzo niestandardowe, pasujące do wnętrz w różnych stylach (Przeczytaj: Sypialnia glamour – jak ją urządzić?).
 

Hilding Anders – własne laboratorium badawcze

To właśnie otwarcie w 2014 firmowego szwajcarskiego centrum testowego uważane jest za przełom w jakości oferty firmy. Dziś Hilding Anders to niekwestionowany lider w branży materacy w Europie i wielu krajach na świecie. Osiągnięcie dominującej pozycji na rynku było możliwe dzięki wyjściu naprzeciw potrzebom różnych grup klientów, nie tylko tych typowych, ale też tych o bardzo indywidualnych potrzebach. Równolegle prowadzenie prac badawczych umożliwiło opracowanie innowacyjnych technologii, które obecnie są wykorzystywane przy produkcji materaców, zarówno piankowych, jak i sprężynowych.

Wszystkie materace badane są pod kątem czterech różnych cech: ergonomii, trwałości, higieny i właściwości termicznych. Testy, którym poddawane są materace, zostały opracowane dzięki wskazówkom od fizjoterapeutów, ekspertów medycznych, testerów i „zwykłych” klientów. Wypadkowa tych opinii pozwoliła stworzyć miarodajny system ocen. Dzięki temu materace Hilding Anders nie mają sobie równych.
 

Hilding Anders – tu znajdziesz idealny materac

Co prawda marka Hilding Anders podkreśla, że nie istnieje jeden idealny materac, bo jego wybór podlega bardzo subiektywnym kryteriom, niemniej jedno jest pewne – w szerokiej ofercie firmy znajduje się tak wiele materaców, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Oprócz klasycznych materaców piankowych i sprężynowych firma oferuje też materace hybrydowe oraz materace o sześciu różnych stopniach twardości. Jak to możliwe w dwustronnym materacu? Wystarczy przełożyć warstwy pianki w pokrowcu materaca, by znaleźć idealną twardość.

Hilding Anders dba o kompleksowe zaspokojenie potrzeb swoich klientów, dlatego w jego ofercie znajdują się też poduszki, dodatkowe pokrowce, oraz materace nawierzchniowe.

Przeczytaj także: Czym jest integracja sensoryczna?

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.


Wczytuję komentarze...