Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 30-06-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online

Dlaczego warto wybrać soczewki marki EyeLove?

Obecnie wady wzroku można korygować wieloma metodami. Najpowszechniej stosowanym sposobem niwelowania niedoskonałości widzenia jest noszenie okularów korekcyjnych. Alternatywnym rozwiązaniem jest stosowanie szkieł kontaktowych. Odpowiednio dobrane soczewki pozwalają odzyskać doskonałą ostrość widzenia, dzięki czemu osoby z wadami refrakcji mogą znów cieszyć się dobrym wzrokiem. Szkła kontaktowe mają tę przewagę nad okularami, że zapewniają dobrą widoczność pod każdym kątem i niezależnie od warunków atmosferycznych. Na rynku występuje obecnie wiele rozmaitych odmian soczewek. Tak jak w przypadku okularów, salony optyczne dysponują bogatą gamą produktów różnych marek. Jednym z popularniejszych brandów szkieł kontaktowych jest obecnie EyeLove.

Siechnice: Dlaczego warto wybrać soczewki marki EyeLove?

Najlepsze soczewki kontaktowe – EyeLove

EyeLove to obecnie jedna z najchętniej i najczęściej kupowanych marek szkieł kontaktowych. Producent oferuje soczewki, płyny pielęgnacyjne i akcesoria w wyjątkowo niskich cenach. Dzięki unikatowej konstrukcji soczewki EyeLove zapewniają użytkownikowi doskonałą jakość widzenia oraz najwyższy komfort noszenia. Soczewki te świetnie dopasowują się do oczu, gwarantując optymalny poziom nawilżenia przez cały dzień. Do wyjątkowo popularnych modeli należą m.in. soczewki EyeLove Basic (wykonane z miękkiego materiału hydrożelowego, dostępne w wersji jednodniowej, dwutygodniowej i miesięcznej), EyeLove Comfort (idealne rozwiązanie dla osób o wrażliwych oczach), EyeLove Exclusive (wykonane z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego zapewniającego wysoki poziom nawilżenia oraz odpowiednią ilość tlenu – ta opcja zadowoli nawet najbardziej wymagających!) czy EyeLove Supreme (przeznaczone do noszenia w trybie przedłużonym, ich zaletą jest bardzo wysoka tlenoprzepuszczalność oraz filtry UV). Pamiętajmy, że nabywanie szkieł kontaktowych w supermarkecie czy drogerii nie jest rozsądnym pomysłem. Takie działanie wiąże się ze sporym ryzykiem, ponieważ nigdy nie możemy mieć pewności, z jakiego źródła pochodzi dany towar. Soczewki kupujmy wyłącznie u autoryzowanych sprzedawców – dzięki temu będziemy mieli gwarancję, że wybrany przez nas produkt spełnia najwyższe standardy sterylności i jakości.
 

Nowości w gamie EyeLove – soczewki kolorowe

Nowością na rynku kontaktologicznym są soczewki, dzięki którym można samodzielnie zmienić kolor oczu. Kolorowe soczewki EyeLove to prawdziwa gratka dla fanów nietuzinkowych ozdób. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwa jest szybka i bezpieczna zmiana naturalnej barwy tęczówki. Nosząc soczewki kolorowe możesz pogłębić kolor swoich oczu lub zupełnie odmienić ich wygląd stosując szkła kontaktowe ze wzorami. Producent soczewek EyeLove zadbał o to, by w ofercie znalazły się zarówno szkła kolorowe bez żadnej mocy (tzw. zerówki), przeznaczone dla osób bez wad wzroku, jak i modele korekcyjne, które dobiera się identycznie jak zwykłe soczewki kontaktowe dla krótkowidzów i dalekowidzów. Warianty kolorowe doskonale nadają się zarówno na imprezę halloweenową, jak i do codziennego użytkowania. Jeżeli chcemy nosić takie szkła na co dzień, warto zwrócić uwagę na materiał, z którego zostały wykonane. Soczewki kolorowe EyeLove są niezwykle komfortowe w użytkowaniu, ponieważ powstają z materiałów o wysokim uwodnieniu i tlenoprzepuszczalności. Ich zakładanie i ściąganie jest bardzo szybkie i wygodne.
 

EyeLove – preparaty do pielęgnacji soczewek

W przypadku szkieł przeznaczonych do wielokrotnego użytku (np. dwutygodniowych czy miesięcznych) kluczowe znaczenie ma ich właściwa pielęgnacja. Szkła należy codziennie dezynfekować w specjalnym preparacie – pozwoli to usunąć zabrudzenia mogące powodować podrażnienia oczu oraz zachować produkt w świetnym stanie. Codzienna dezynfekcja gwarantuje soczewkom nienaganną czystość, co z kolei jest warunkiem koniecznym do ich zdrowego i komfortowego noszenia. Do pielęgnacji szkieł kontaktowych doskonale nadają się płyny do soczewek EyeLove, kolejne warte uwagi produkty w bogatej ofercie marki. Rodzinę płynów EyeLove tworzą EyeLove Comfort, EyeLove Comfort Plus, EyeLove Basic, EyeLove Natural i EyeLove Peroxide. W świetnej cenie otrzymujemy produkt z najwyższej półki. Płyny EyeLove świetnie oczyszczają szkła z wszelkich osadów oraz skutecznie je dezynfekują. Ich stosowanie przyczynia się do zwiększenia komfortu noszenia soczewek.