Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 24-07-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
27.01.2019

Czas na prezenty. Top prezenty dla niej i dla niego

Dawanie i otrzymywanie prezentów to niewątpliwie wielka przyjemność. Choć na prezenty zawsze jest dobry czas, są chwile kiedy częściej myślimy o niespodziankach dla bliskich. Prezenty na święta, mikołajki, urodziny, walentynki czy dzień dziecka, a może bez okazji? Zobacz ciekawe propozycje.

Siechnice: Czas na prezenty. Top prezenty dla niej i dla niego

Kosmetyki naturalne na prezent

Coraz więcej osób docenia trend bycia EKO. Kosmetyki naturalne nie zawierają chemicznych konserwantów ani sztucznych barwników. Takie produkty czasem są odrobinę droższe od “zwykłych”, jednak wychodzą poza typowy pomysł na prezent jakim są kosmetyki. Jeżeli chcesz pokazać że o kogoś dbasz - kosmetyki naturalne to doskonały wybór. To nie tylko idealny prezent dla niej, kosmetyki EKO powinny również przypaść do gustu mężczyznom.
 

Stojak na biżuterię

Stojak na biżuterie to miejsce na wyjątkowe drobiazgi i dekoracja w jednym. Takie rozwiązanie nie tylko porządkuje kobiece błyskotki ale również sprawia, że zawsze są pod ręką. Idealny pomysł na prezent dla kobiet, które lubią biżuterię. Niektóre stojaki na biżuterię zaskakują swoim wyglądem i mogą być doskonałym urozmaiceniem wystroju mieszkania.
 

Głośniki bezprzewodowe

Głośnik bezprzewodowy to dobry prezent nie tylko dla gadżeciarzy czy pasjonatów muzyki. Główną funkcją głośników bluetooth jest odtwarzanie muzyki bezpośrednio ze smartfona. Choć niektóre modele oferują radio FM lub odtwarzanie z karty pamięci, przed zakupem warto zastanowić się czy za takie funkcje warto dopłacać. Głośniki bezprzewodowe, choć małe potrafią zadziwić jakością dźwięku. Nie jest tajemnicą, że liderem testów jakości są modele firmy JBL.

Prezenty na święta

Tradycyjnie gdy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia rozglądamy się za prezentami. Dla dzieci zawsze doskonale sprawdzą się różnego rodzaju zabawki, choć i tutaj warto wyjść poza schemat. Zestawy kreatywne lub modele do sklejania choć często wymagają pomocy osób dorosłych, to uczą najmłodszych zdolności manualnych, cierpliwości, i dają dużo zadowolenia z efektów zabawy.

Po inspiracje dla dzieci i starszych, na święta i nie tylko zapraszamy do katalogu prezentów na projektprezent.pl.


Wczytuję komentarze...