Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 03-06-2020
Termy Jakuba w Oławie
15.10.2013

Spotkanie osób niepełnosprawnych

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza osoby niepełnosprawne wraz z rodzicami / opiekunami na spotkanie, które odbędzie się 26 października 2013 r. o godzinie 11:00 w Gminnym Centrum Kultury w Świętej Katarzynie

Siechnice: Spotkanie osób niepełnosprawnych

Na ten dzień zaplanowane zostały warsztaty dla osób niepełnosprawnych prowadzone przez terapeutów Dolnośląskiego Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży z MPDz "Ostoja" oraz spotkanie informacyjne dla rodziców / opiekunów z przedstawicielami Stowarzyszenia oraz Ośrodka.

W czasie gdy osoby niepełnosprawne będą uczestniczyły w zajęciach integracyjnych, rodzice / opiekunowie wraz z przedstawicielami stowarzyszenia i gminy zastanawiać się będą nad planami działań na rzecz osób niepełnosprawnych na 2014 rok.

W przypadku pytań nalezy kontaktować się z Ośrodkiem Pomocy Społecznej, ul. Żernicka 17, Święta Katarzyna, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:10 – 15:10 lub pod numerem tel. (71) 311 39 68. Osobą koordynującą spotkanie jest Urszula Chomicz ([email protected]).

Poprzednie spotkanie dla osób niepełnosprawnych odbyło się podczas Pikniku integracyjnego niepełnosprawnych mieszkańców gminy.

źródło: plakat informacyjny GOPS

Wczytuję komentarze...