Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 30-05-2020
Termy Jakuba w Oławie
8.05.2016

Konkurs Podwórko Nivea - głosowanie

Trwa głosowanie w ogólnopolskim konkursie "Podwórko NIVEA". W rywalizacji uczestniczy także nasza gmina, która po konsultacjach zgłosiła do udziału  cztery lokalizacje. Do 40 miejscowości trafią nowoczesne ogólnodostępne place zabaw. Czy Siechnice znajdą się w tym gronie? Zachęcamy do głosowania!

Siechnice: Konkurs Podwórko Nivea - głosowanie

Lokalizacje zgłoszone do konkursu:

  • Siechnice – Park przy ulicy Zacisze
  • Siechnice – skwer ulica Kolejowa/Szkolna
  • Święta Katarzyna – Park
  • Żerniki Wrocławskie 

Głosować możemy codziennie na stronie organizatora http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016 od 5 maja do 30 czerwca.

Konkurs podzielony jest na dwie tury. Zarówno w pierwszej (do 1 czerwca) jak i drugiej (2-30 czerwca) zwycięży po 20 lokalizacji, na które oddane zostanie najwięcej głosów.

Do tej pory w ramach prospołecznych akcji NIVEA wybudowano 40 Podwórek NIVEA, 100 placów zabaw. Wyposażono również 100 szkółek piłkarskich w całej Polsce - jednym z finalistów w tej akcji został klub EKS Kolektyw Radwanice. Drużyna m. in. uczestniczyła w szkoleniu prowadzonym przez specjalistów z Akademii Ajax Amsterdam i otrzymała pakiet sprzętu sportowego (czytaj: Zwycięstwo w konkursie NIVEA).

W tym roku NIVEA zaprosiła do akcji, której celem będzie budowa kolejnych 40 Podwórek NIVEA. Te Rodzinne Miejsca Zabaw to idealny sposób na integracje i spędzanie czasu dla rodziców i ich pociech.

Wczytuję komentarze...