Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 28-01-2021
Reklama w serwisie · Kup banner online
25.09.2019

Zorganizuj imprezę marzeń

Co składa się na udaną imprezę? Wiadomo, że występująca gwiazda to połowa sukcesu, jednak coraz większą uwagę zwraca się tzw. efekty specjalne. Na co warto zwrócić uwagę, gdy jesteśmy jednymi z organizatorów. W artykule dowiesz się m.in.:

Siechnice: Zorganizuj imprezę marzeń

Podstawa to oświetlenie

Kto z nas nie chce bawić się przy kolorowych, migających po scenie światłach. Dobre oświetlenie może uświetnić każdy występ, dodać mu charakteru, powagi, ale również energii.

Wśród asortymentu znajduje się popularne oświetlenie takich marek jak: AVOLITES, GRANDMA, ROBE, CLAYPAKY, MARTIN, SHOWTEC, ADJ.
 

Dobra muzyka musi dotrzeć do każdego

Muzyka musi dotrzeć nawet do ostatnich rzędów, czy to na małych imprezach, czy w plenerze. Dobra muzyka grana na żywo pozostawia niezapomniane wspomnienia. Event serwis w swojej ofercie ma m.in. wysokiej jakości głośniki, subwoofery, mikrofony, konsolety mikserskie oraz nowoczesne zestawy nagłośnieniowe. Głównymi markami są NAW i JBL. W ofercie dostępne są również wszystkie akcesoria potrzebne do montażu sprzętu. Firma w pełni pomaga w wyborze rodzaju zamontowanego nagłośnienia. Ważne, aby uwzględnić nie tylko samo miejsce wydarzenia, w którym odbywa się koncert, ale również to, jak liczna będzie publika. 
 

Podest, a może scena mobilna...

Kolejnym dylematem, który może mieć organizator, jest scena, na której odbędzie się dane widowisko. Event serwis w swojej ofercie posiada różnych rozmiarów i kształtów podesty sceniczne oraz mobilne sceny. Czym się od siebie różnią? 

Podest może, ale nie musi zawierać zadaszenie. Jest stałą konstrukcją, która jednak może zmieniać swoje rozmiary. Wszystkie podesty zawierają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Jest to niezwykle ważne, praktycznie przy każdej imprezie na każdą skalę.

Scena mobilna to nowoczesna konstrukcja z bardzo lekkiego materiału, jakim jest aluminium. Zapewnia on łatwość transportu oraz montażu.

W przypadku scen estradowych mogą być one łączone również z podestami. Dzięki regulacji wysokości mogą dopasować się praktycznie do każdej sceny.
 

Barierki ochronne dla bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo na koncercie jest niezwykle ważne, z jednej strony dla uczestników, z drugiej dla gwiazdy. Dlatego tak ważne jest, aby nie zapomnieć o wynajmie specjalnych barierek ze stabilną konstrukcją  prostym montażem. 
 

Kim jest event serwis?

Event serwis to firma, która zajmują się kompleksową obsługą techniczną: 

  • imprez masowych,
  • imprez terenowych, 
  • małych imprez.

W portfolio firmy są takie marki jak: TVN, Coca Cola, Kopalnia w Wieliczce, Galeria Krakowska. 

Event serwis prócz wynajmu sprzętu, zajmuje się sprzedażą m.in. oświetlenia scenicznego. 

A Wy, na jaki koncert chcielibyście się wybrać?


Wczytuję komentarze...