Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 29-01-2020
Termy Jakuba w Oławie
28.08.2018

Tani kredyt samochodowy. Kalkulator rat potwierdzeniem niskich kosztów

Czym najczęściej kierują się klienci, poszukując kredytu samochodowego? Oczywiście wysokością miesięcznej raty. Istnieją jednak takie warianty instrumentów finansowych, w których samodzielnie możesz ustalić, jak będzie wyglądał Twój kredyt samochodowy. Kalkulator internetowy pomoże Ci obliczyć miesięczną ratę i wybrać najlepszą opcję!

Siechnice: Tani kredyt samochodowy. Kalkulator rat potwierdzeniem niskich kosztów

Kredyt samochodowy – kalkulator jak przewodnik

Możliwość ustalenia wysokości miesięcznej raty z pewnością stanowi duże udogodnienie. Jednak kwota ta zależy od wielu zmiennych. Nie da się przecież wziąć kredytu na 50 tys. zł i spłacać go po 20 zł miesięcznie, gdyż taka rata nie pokryje kosztów jego obsługi przez bank. Ustal zatem taką sumę, która będzie dla Ciebie optymalna! Na szczęście, jeśli decydujesz się na kredyt samochodowy, kalkulator rat pomoże ci dopasować wysokość comiesięcznych należności do Twoich możliwości!
 

Co jeszcze daje Ci kalkulator rat?

Możliwość samodzielnego ustalenia wysokości raty to nie jedyny wyróżnik tego kredytu. Drugim jest niska kwota rat. Osiągnięto ją dzięki zmianie sposobu wyliczania zobowiązania. W Kredycie EasyDrive, zamiast spłacać pełną cenę auta, płacisz procent jego początkowej wartości, tj. kwotę, o jaką ona spadła w okresie kredytowania. Taka zamiana wystarczy, aby już na pierwszy rzut oka dostrzec różnicę w miesięcznych kosztach tego nowoczesnego kredytu w stosunku do jego klasycznego modelu. Zresztą najłatwiej przekonać się o tym na przykładach.
 

Niskie raty – łatwe spłaty

Wykonajmy zatem symulację kilku wariantów kredytu dla Volkswagena Golfa z silnikiem o poj. 1.0 TSI mocy 110 KM i z 6-stopniową skrzynią biegów. Auto to kosztuje 66 490 zł. W Kredycie EasyDrive, najniższa dostępna za nie rata wynosi 592 zł. Zapłacą ją ci, którzy w swojej umowie kredytowej uwzględnią następujące warunki:

  • długość okresu kredytowania: 48 miesięcy,
  • wkład własny: 30 proc. wartości pojazdu,
  • roczny limit przebiegu: 20 tys. km.
     

Bez opłaty wstępnej

W przypadku Kredytu EasyDrive, to klient decyduje, jaką sumę chce spłacać miesięcznie. Może więc każde z kryteriów kredytu ustalać wg własnych zapatrywań. Jeśli nie chcesz wpłacać jednorazowo aż 30 proc. wartości pojazdu, możesz tę kwotę zniwelować nawet do 0 proc. Jeśli pozostałe kryteria z pierwszego wyliczenia pozostaną niezmienione, zapłacisz miesięcznie 1 078 zł.
 

Rata równa 1 proc. wartości auta

Ci, którzy zamierzają dużo podróżować swoim autem i podniosą limit kilometrów do 30 tys. km, zapłacą ratę zbliżoną do 1 proc. wartości samochodu, tj. 665 zł. Aby uzyskać taka ratę, należy ustawić na kalkulatorze kredytowym następujące kryteria:

  • długość okresu kredytowania: 36 miesięcy,
  • wkład własny: 30 proc. wartości pojazdu,
  • roczny limit przebiegu: 30 tys. km.

Wszystkie te kalkulacje nie wyczerpują oczywiście pełnego wachlarza możliwości, jakie oferuje kalkulator Kredytu EasyDrive. Każdy zainteresowany może więc sprofilować warunki kredytu względem swoich możliwości i potrzeb.


Wczytuję komentarze...