Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
18.11.2021

MBP: Spotkania dla dzieci z Edytą Jungowską

Miejska Biblioteka Publiczna w Siechnicach zaprasza dzieci - również te najmłodsze - na spotkanie z Edytą Jungowską. Wydarzenie ma na celu kształtować dziecięcą wyobraźnię i wrażliwość za pomocą propagowania dobrej literatury. Obowiązują bilety.

Siechnice: MBP: Spotkania dla dzieci z Edytą Jungowską
fot. mat. Organizatora

Edyta Jungowska jest aktorką telewizyjną i teatralną oraz inicjatorką założenia Wydawnictwa Jung-Off-Ska, które wydaje twórczość szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren w formie audiobooków. Posłuchać możemy serii przygód m.in. Pippi, Dzieci z Bullerbyn, Karlssona z Dachu, Braci Lwie Serce, Emila ze Smalandii i innych.

Podczas spotkań będziemy mieć szansę m.in. usłyszeć fragmenty książek Astrid Lindgren, wziąć udział w interaktywnej zabawie i rozmowie aktorki z dziećmi.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 27 listopada 2021 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Siechnicach przy ul. Fabrycznej 15. O godz. 12:30 zaplanowano spotkanie z dziećmi do 6 roku życia a o godz. 16:00 z dziećmi od 7 lat.

Obowiązują wejściówki w cenie 5 zł (dziecko) oraz 10 zł (opiekun), które można nabyć w siechnickiej Bibliotece oraz online.