Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 08-03-2021
Reklama w serwisie · Kup banner online
23.10.2019

Podaruj rodzicom prezent od serca. Oto pomysły na srebrną lub złotą rocznicę ślubu

Zapewne każdy z nas choć raz stanął przed następującym problemem: co podarować rodzicom na ich własną rocznicę ślubu? Jako najbliżsi członkowie rodziny chcemy, by prezent stał się pamiątką na lata, a jednocześnie był stylowym dodatkiem, cieszącym oczy obdarowanych przez długi czas. W powyższe kryteria doskonale wpisują się grawerowane podarki, wzbogacone spersonalizowanymi życzeniami. Wystarczy wybrać odpowiedni przedmiot, skreślić kilka ciepłych słów i oddać go w ręce grawera. Łzy wzruszenia w oczach rodziców gwarantowane! Jeśli nie wiesz, jaki prezent dla nich wybrać, spieszymy z pomocą. Poniżej znajdziesz kilka przydatnych podpowiedzi.

Siechnice: Podaruj rodzicom prezent od serca. Oto pomysły na srebrną lub złotą rocznicę ślubu

Spraw, by podarek na tę okazję był wyjątkowy. Pomoże Ci w tym grawer

Chcesz, by Twój prezent dla rodziców wyróżniał się spośród tych, które łatwo można znaleźć w sklepach? Postaw na szklane, grawerowane ozdoby, które będą pełnić także funkcję użytkową. Dzięki temu nie tylko sprawią radość mamie i tacie, ale też posłużą im przez długi czas. Jeśli rodzice obchodzą okrągłą rocznicę ślubu, warto wygrawerować na prezencie odpowiadającą jej liczbę, na przykład 25, symbolizującej Srebrne Gody, albo 50 – Złotych Godów. Oprócz konkretnej cyfry na szklanej powierzchni powinny się również pojawić imiona jubilatów, data ich ślubu i życzenia. Często spotykanym rozwiązaniem jest umieszczenie na niej wierszyka oraz imion darczyńców. To sprawi, że rodzice po latach nie będą się zastanawiać, od kogo właściwie dostali ten prezent. Nie musisz się martwić o wysokie koszty takiego podarku, gdyż w większości sklepów (chociażby w Grawercom) grawerunek jest wykonywany gratis. Możesz więc puścić wodze fantazji i stworzyć piękne życzenia, które z pewnością poruszą serca rodziców.
 

Co sprezentować rodzicom? Prezentujemy trzy ciekawe propozycje

Wybór grawerowanych podarków jest bardzo szeroki, dlatego decyzja może nie być prosta. Co spodoba się rodzicom, a czego lepiej unikać? Większość par z długim stażem małżeńskim ceni sobie możliwość posiadania eleganckiej, kryształowej dekoracji. A jeśli dodatkowo jest ona pamiątką od własnych dzieci, radość obdarowanych nie zna granic. W poszukiwaniu odpowiedniego prezentu warto zatem zajrzeć do sklepu Grawercom, gdzie czekają na Ciebie następujące pomysły:

  • Wazon z kryształu lub szkła, czyli piękna oprawa dla świeżych kwiatów. Jeżeli Twoja mama uwielbia rośliny, a w jej domu zawsze jest miejsce na nowy bukiet róż czy tulipanów, z chęcią przyjmie taką pamiątkę. Warto wspomnieć, że taki wazon jest ozdobą samą w sobie, gdyż dedykacja wspaniale go przystraja.
  • Karafka z grawerem: doskonała dla smakoszy wykwintnych trunków. Idealnie wyeksponuje ulubione wino rodziców albo domowej roboty nalewkę. Jeśli zatem szukasz ponadczasowego prezentu, grawerowana karafka będzie idealnym pomysłem.
  • Statuetka z dedykacją, oczywiście również grawerowaną. To podarek, który dumnie stanie na honorowej półce w salonie, codziennie mówiąc rodzicom o Twojej pamięci i miłości do nich.

Wczytuję komentarze...