Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 05-04-2020
Termy Jakuba w Oławie
4.01.2019

Planszówkowe Rozdania walczą o nowe tytuły - głosowanie

Klub Gier Planszowych "Czwartkowe Rozdania" działający przy Centrum Kultury prosi o głosy w konkursie "Pakiety Noworoczne". W plebiscycie organizowanym przez polskich wydawców kluby mogą otrzymać nowe gry, a tym samym wzbogacić swoją ofertę. Zachęcamy do wsparcia - oddania głosu w ankiecie na portalu Facebook.

Siechnice: Planszówkowe Rozdania walczą o nowe tytuły - głosowanie

Aby wesprzeć klub "Czwartkowe Rozdania" należy kliknąć w ankiecie pozycję "Czwartkowe Rozdania” w Siechnicach/Św. Katarzynie. Zachęcamy również do udostępniania ankiety. Zdobyte w ten sposób gry urozmaicą ofertę klubu. Poniżej konkursowy post (lub tutaj link bezpośrednio na portalu Facebook):

Wczytuję....
Witaj! Za pomocą tej ankiety przeprowadzamy plebiscyt Klubów Gier Planszowych w ramach Akcji "Pakiety noworoczne", w...

Link bezpośredni: https://www.facebook.com/events/375119389712306/permalink/375122506378661/

 

Czwartkowe Rozdania dla fanów gier planszowych

Klub Gier Planszowych "Czwartkowe Rozdania" jest jedną z propozycji Centrum Kultury w Siechnicach skierowaną do młodzieży, dorosłych i rodzin z dziećmi w wieku od 6 lat. Spotkania grupy odbywają się w czwartki o godzinie 17.30 w kawiarence w Centrum Kultury w Świętej Katarzynie, ul. Główna 82. Najbliższe spotkanie odbędzie się 10.01.2019.

Podstawowym celem klubu jest propagowanie w lokalnej społeczności sposobu spędzania wolnego czasu przy grach planszowych. Grupa daje możliwość rozrywki w rodzinnym gronie oraz integracji z innymi mieszkańcami.

Klub działa dzięki współpracy Centrum Kultury w Siechnicach ze Stowarzyszeniem Druga Runda.

Wczytuję komentarze...