Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 13-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online

Otwórz serwis GSM i zostań swoim własnym szefem

Samozatrudnienie ma wiele zalet. To Ty ustalasz swój własny grafik, dopasowując go do własnych potrzeb, nawet jeśli zmieniałyby się one z dnia na dzień. Możesz pracować elastycznie, a Twoja wypłata zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Nie musisz udowadniać szefowi, że należy Ci się podwyżka, ponieważ bezpośrednio wynika ona z Twoich zysków. Nie lubisz ograniczeń i chcesz sam zawalczyć o swoją pozycję na rynku? Rozpocznij działalność w Siechnicach!

Siechnice: Otwórz serwis GSM i zostań swoim własnym szefem

Czy warto otworzyć serwis GSM?

Siechnice dzięki swojej lokalizacji stanowią niezwykle atrakcyjną miejsce do osiedlenia się i założenia biznesu. Zaledwie 30 minut jazdy samochodem – tyle dzieli mieszkańców Siechnic od centrum Wrocławia. Choć miasto przynależy do powiatu wrocławskiego, to stanowi odrębną gminę, dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako lokalizacja nowego punktu napraw GSM. Weź pod uwagę, że ze smartfonów korzysta już zdecydowana większość Polaków. Urządzenia te są coraz droższe, większe i mniej poręczne. Popyt na usługi wymiany wyświetlaczy, czy baterii nie maleje, a wręcz przeciwnie. Zdecydowanie taniej jest bowiem wymienić wyświetlacze oryginalne, niż kupować nowe urządzenie. Potrzebni są jednak specjaliści, którzy podejmą się diagnozy urządzenia oraz wymiany podzespołów. Warto zatem odpowiedzieć na potrzeby społeczeństwa i rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Kluczem do sukcesu są dostawcy, na których możesz liczyć

Zastanawiasz się, co zapewni Ci sukces w branży GSM? Jako serwisant musisz odpowiadać na potrzeby rynku. Klienci będą oczekiwać taniej i szybkiej naprawy, a jednocześnie wysokiej jakości podzespołów, aby ich urządzenia odzyskały pierwotną sprawność. Jak wygląda proces realizacji zlecenia? Wyobraź sobie, że Twój punkt odwiedza klientka, której iPhone XS roztrzaskał się na płycie chodnikowej. Sprawdzasz zatem ceny, w jakich możesz kupić wyświetlacze do iPhone XS, zamawiasz niezbędne podzespoły, a następnie wykonujesz naprawę. Tak wygląda to zwykle w każdym serwisie GSM. Jak zatem wyróżnić się spośród konkurencji?

Zadbaj o zadowolenie klientów

Klientom zależy na tym, by naprawa była wykonana szybko. Hurtownia GSMOK, którą wybrało już setki przedsiębiorców, gwarantuje, że zamówienia złożone do godziny 16, zostaną wysłane jeszcze tego samego dnia! Oznacza to, że niezbędne części zostaną do Ciebie dostarczone w trybie ekspresowym, abyś mógł zrealizować zlecenie jak najszybciej. Klienci zwracają oczywiście również uwagę na cenę. To ona bowiem zadecyduje o tym, czy naprawa urządzenia będzie w ogóle opłacalna. W hurtowni GSMOK każdy klient biznesowy otrzymuje dedykowanego opiekuna handlowego, z którym może negocjować ceny, aby zakupy były jeszcze korzystniejsze.