Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 02-04-2020
Termy Jakuba w Oławie
14.10.2018

Okapy Nortberg – marka warta poznania

Planujesz zakup okapu do kuchni? Szukasz urządzenia na lata, które sprawdzi się w twoim domu? Interesuje cię pochłaniacz lub wyciąg, ale potrzebujesz wydajnego urządzenia, które będzie pracowało bezawaryjnie przez długi czas? Jeśli tak, to przyjrzyj się ofercie marki Nortberg. Warto ją bliżej poznać.

Siechnice: Okapy Nortberg – marka warta poznania

Jakie okapy oferuje Nortberg?

Nortberg oferuje szeroką gamę produktów w zróżnicowanej kolorystyce. Wśród nich można znaleźć nie tylko najpopularniejsze okapy kominowe i podszafkowe, ale i okapy wyspowe, sufitowe i rustykalne. Pozwala to dobrać odpowiednie urządzenie praktycznie do każdej kuchni.

Przykładowo, model Lando Glass Black, jeden z okapów podszafkowych Nortberg, łatwo schować pod zabudową, a zewnętrzna obudowa pokryta białym lub czarnym szkłem hartowanym doskonale sprawdzi się w każdej nowoczesnej kuchni. Jego dodatkowym atutem jest wyjątkowo mocna i wydajna turbina o czterostopniowej regulacji pracy.

W większych pomieszczeniach, w których pragniemy wyeksponować okap, idealny będzie jeden z okapów kominowych Nortberg. Może to być choćby model Cylindro OR INOX, popularny, modny i świetnie się prezentujący. Do jego produkcji zastosowano wysokiej jakości blachę nierdzewną, podkreślającą niepowtarzalny design. To okap o wysokiej funkcjonalności, wykorzystujący skuteczny kilkuwarstwowy filtr aluminiowy i łatwy w montażu filtr węglowy. Komfort użytkowania podnosi sterowanie elektroniczne przyciskami typu Soft-Touch oraz pilot dołączony do zestawu.

Z kolei okap kominowy IVO BLACK zwraca uwagę niezwykłym w tych urządzeniach efektem fal, uzyskanym poprzez wykorzystanie połączonych ze sobą szklanych tafli ze szkła hartowanego. Szklana płyta została umieszczona na siłownikach, dzięki którym można ją unosić, ułatwiając użytkowanie i konserwację okapu. Z bardziej ekstrawaganckich okapów kominowych Nortberg można wymienić model Globo. Wyróżnia go okrągły kształt – tym razem nie cylindryczny. Globo to produkt najnowszej generacji, nowoczesny nie tylko pod względem designu, ale i energooszczędnego i wydajnego wnętrza. To okap z najwyższej półki.

Elegancji nie można też odmówić modelowi Orango Glass. Jego obudowę stanowi czarne lub białe hartowane szkło, a okap ma bryłę ściętego ostrosłupa o czterech bokach. Jest to okap wyspowy, montowany do sufitu za pomocą cienkich stalowych linek, które można regulować adekwatnie do potrzeb. To nowoczesne urządzenie o wyjątkowo atrakcyjnym wyglądzie.

To tylko kilka przykładów. Katalog Nortberg jest szeroki i zapoznanie się ze szczegółową ofertą może zająć trochę czasu. Rzecz jasna, biały, czarny i inox to nie jedyne kolory okapów Nortberg, aczkolwiek zdecydowanie najpopularniejsze.

Czym wyróżniają się okapy Nortberg?

Co wszystkie te okapy mają za sobą wspólnego, oczywiście, poza nazwą marki? Najłatwiej dostrzec dbałość o estetykę wykonania. Nortberg jest marką, która stawia na elegancję i styl swoich okapów. Ich walory estetyczne z pewnością zwracają uwagę.

Ale okapy kuchenne marki Nortberg mają też interesujące wnętrza. To bardzo wydajne maszyny o energooszczędnych turbinach, wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki którym są wysoce funkcjonalne i użyteczne. Doskonale widać to, gdy weźmie się pod uwagę moc tych okapów i generowany przez nie poziom hałasu. Ciche działanie to zdecydowanie jedna z bardziej charakterystycznych cech okapów tej marki. Kolejna to łatwość obsługi – ich konfiguracja jest banalnie prosta, a do tego oferują sporo opcji, np. funkcję timera. Jeśli chodzi o nowoczesne technologie, wymienić tu można przynajmniej kilka ciekawych rozwiązań – np. system BIOSKYtechnology, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w sposób bezpieczny i skuteczny, przy niskim zużyciu energii. Albo system DEOtech, który odświeża powietrze w pomieszczeniu, wykorzystując do tego celu kilka przyjemnych rodzajów zapachów. Ponadto, atutem okapów Nortberg jest to, że cechuje je niska awaryjność i wysoka niezawodność. To urządzenia, które mogą służyć wiele lat. Marka, stawiając na ekskluzywność, dba zarazem o wysoką jakość swoich produktów.

Nortberg może i jest dość młodą marką, ale dzięki bogatej ofercie i dobrej jakości produktom, spełnia ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Indywidualne podejście do kupujących, błyskawiczne dostawy i profesjonalna obsługa sprawiają, że marka coraz lepiej radzi sobie na rynku.


Wczytuję komentarze...