Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 24-07-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
8.02.2020

Link Taxi w Siechnicach - nowoczesne taksówki z gwarantowaną ceną przejazdu przed kursem

Wrocławska korporacja Link Taxi przygotowała dla mieszkańców gminy Siechnice ofertę na  przejazdy taksówkarskie nie tylko na trasie Wrocław – Siechnice, ale także w obrębie gminy.

Siechnice: Link Taxi w Siechnicach - nowoczesne taksówki z gwarantowaną ceną przejazdu przed kursem

Link Taxi to młoda, dynamicznie rozwijającą się firma, której misją  jest połączenie tego, co najlepsze w tradycyjnych taksówkach i alternatywnych przewoźnikach oraz stworzenie nowej jakości usług opartej na przejrzystych zasadach działania.

Główne wyróżniki:

Gwarancja stałej ceny - Wiesz z góry za ile jedziesz! 
Dokładna (nie orientacyjna)  kwota za kurs jest znana przed zamówieniem, wystarczy podać punkt A i B. Co ważne, kwota jest stała i niezależna od warunków na drodze (korki, konieczność objazdu).  Nie ma tu żadnych algorytmów, mnożników i innych tricków cenowych. Cenę można sprawdzić samemu w aplikacji lub zapytać dyspozytora. W przypadku kursów, które nie zaczynają i nie kończą się we Wrocławiu pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 15 zł doliczana do ceny kursu.  

Nowoczesna i ekologiczna flota 
90% floty stanowią nowe pojazdy hybrydowe (rocznik 2019, 2018) działające w modelu biznesowym 24h/ dobę/ 7 dni w tygodniu. Klient ma pewność, że trafi na nowoczesny, sprawny i licencjonowany pojazd, co gwarantuje mu nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo przejazdu. 

Czysta i pachnąca taksówka? W Link Taxi to standard, a nie przypadek! 
We wszystkich autach obowiązuje dbałość o czystość pojazdu oraz bezwzględny zakaz palenia, a także stosowane są przyjazne środowisku odświeżacze powietrza o zapachu żurawiny. 
 
Szybkie zamawianie, wygodne rozliczanie
Zamawiaj tak jak lubisz - przez przyjazną dyspozytornię działająca 24 h/ dobę lub intuicyjną aplikację mobilną (Android, IOS)

  • terminal w każdym aucie,
  • zamówienia terminowe,
  • kursy bezgotówkowe dla firm.

Nie jesteśmy zwykłą taksówką.
Nie jesteśmy alternatywnym przewoźnikiem.
Łączymy to, co najlepsze. Wsiadasz?

Więcej informacji:
facebook.com/linktaxipolska 
www.linktaxi.pl


Wczytuję komentarze...