Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 17-02-2020
Termy Jakuba w Oławie
22.10.2018

Jak przewieźć zabytkowy motocykl?

Kupiłeś zabytkowy motocykl i zastanawiasz się, jak go przewieźć? Sprzedajesz swoją maszynę i chcesz, żeby bezpiecznie dotarła do kupującego? Oddajesz swój zabytkowy motocykl do renowacji firmie z drugiego końca Polski i musisz samodzielnie zadbać o dostarczenie go do warsztatu?

Siechnice: Jak przewieźć zabytkowy motocykl?

Takie sytuacje mogą powodować problemy, bo motocykl to duża i ciężka maszyna, a dodatkowo mało stabilna w transporcie. Motocykl można przewieźć jedynie na specjalnej przyczepie z zastosowaniem uchwytów i pasów transportowych, na lawecie dostosowanej do przewozu motocykli albo w busie z pełnym systemem zabezpieczeń. Mało tego, trzeba wiedzieć, jak zamocować motocykl, żeby się nie przechylił, nie przewrócił i nie wypiął. Transport motocykla to bardzo odpowiedzialne zadanie, a dodatkowo, im dłuższa trasa, tym jest to bardziej czasochłonne.

Jeśli nie możesz samodzielnie przewieźć motocykla, bo nie masz odpowiedniego sprzętu, doświadczenia albo czasu, to najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania profesjonalistom. Znajdziesz ich w serwisie Furgonetka Giełda.

Serwis ten zrzesza przewoźników, którzy mogą wykonać transport motocykli i każdego innego pojazdu, mebla czy gabarytowego przedmiotu. W serwisie Furgonetka Giełda codziennie logują się tysiące przewoźników szukających dla siebie dodatkowych ładunków, więc zlecenie któremuś z nich transportu motocykla jest bardzo proste i szybkie, a w dodatku tanie.

Serwis Furgonetka Giełda powstał w celu łączenia ze sobą przewoźników i osób szukających transportu. Giełda transportowa Furgonetka umożliwia wystawianie darmowych ogłoszeń na zlecenia transportowe do 3,5 tony. W serwisie możesz zlecić przewiezienie motocykla na terenie kraju albo za granicę, a także samodzielnie ustalić budżet na wykonanie tej usługi. Po dodaniu ogłoszenia otrzymasz odpowiedzi od firm, które  planują trasę w danym kierunku i mają wystarczająco dużo miejsca, by zabrać Twój motocykl. Dla takich firm podjęcie dodatkowego zlecenia oznacza lepsze wypełnienie przestrzeni ładunkowej i większy zysk. Dla Ciebie z kolei jest to oszczędność, bo opcja doładunku jest tańsza nawet do 60%.

Jeżeli chcesz zlecić transport motocykla firmie, która przewozi takie maszyny na co dzień, zna procedury, ma odpowiedni pojazd i niezbędne wyposażenie, to wystaw darmowe ogłoszenie w serwisie https://gielda.furgonetka.pl/.


Wczytuję komentarze...