Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 13-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online

Gdańsk – mieszkania na sprzedaż od dewelopera Budros

Budros to uznany na rynku deweloper. Gdańsk, a także okoliczne miejscowości, są głównym obszarem, na którym działa ten inwestor. Aktualnie Budros realizuje trzy ważne projekty – Nowe Kowale Plus, Myśliwska 24 oraz Duet Jaśkowa Dolina.

Siechnice: Gdańsk – mieszkania na sprzedaż od dewelopera Budros

Gdańsk – mieszkanie deweloperskie od Budrosa

Jak już wspomniano, Budros prowadzi obecnie trzy inwestycje. Miejscem realizacji dwóch z nich – Myśliwska 24 i Duet Jaśkowa Dolina – jest Gdańsk. Deweloper prowadzi też sprzedaż apartamentów w Kowalach, które położone są tuż przy stolicy województwa pomorskiego.

Nowe Kowale Plus – charakterystyka inwestycji

W ramach projektu zbudowano w sumie cztery budynki przy ulicy Glazurowej, w których zaprojektowano dwu- oraz trzypokojowe mieszkania. Najmniejsze apartamenty mają powierzchnię 45 m², z kolei te największe – 64 m².

Mieszkania z czterech klatek są już wyprzedane (A, C, D, E). Największy wybór zainteresowani ofertą mają w trzecim budynku (klatki F, G, H), tutaj na nowych właścicieli czeka kilkadziesiąt mieszkań. Nieruchomości te można zakupić wspierając ich finansowanie za pomocą rządowego programu „Bezpieczny Kredyt 2%”

Warto wspomnieć, że ekspert finansowy Budros, jako jeden z nielicznych może już przyjmować Państwa wstępne wnioski o „Bezpieczny Kredyt 2%”. Te zostaną złożone w banku 3 lipca (w dniu startu programu) z gwarancją, że bank rozpatrzy je w pierwszej kolejności!

Myśliwska 24 – charakterystyka inwestycji

Jak sama nazwa tego projektu wskazuje, osiedle znajduje się w Gdańsku na ulicy Myśliwskiej (Morena). Klienci mogą wybierać tutaj spośród dwu-, trzy-, cztero-, a także pięciopokojowych apartamentów. Najmniejszy metraż sięga 45 m², a największy zbliża się do 100 m².

Na inwestycję Myśliwska 24 składają się dwa budynki – E1 i E2. W sumie zaprojektowano w nich 68 mieszkań. Warto pospieszyć się z decyzją zakupu, gdyż już tylko kilka pozostaje wolnych.

Duet Jaśkowa Dolina – charakterystyka inwestycji

Inwestycja umiejscowiona została we Wrzeszczu Górnym w otoczeniu przyrody. Zainteresowani kupnem apartamentu mają do wyboru propozycje składające się z dwóch, czterech oraz pięciu pokoi (43-90 m²).

Budros zbudował w ramach Duetu Jaśkowa Dolina dwa obiekty określane jako budynek A i budynek B. W sumie stworzono 30 apartamentów, których sprzedaż właśnie ruszyła. Duet Jaśkowa Dolina to wyjątkowy duet natury i miasta.