Energetyk Siechnice prowadzi nabór. Treningi dla chłopców i dziewcząt
Zobacz też:
Nabór do wszystkich kategorii wiekowych
Zapisy prowadzone są do grup chłopięcych i dziewczęcych we wszystkich kategoriach wiekowych. Oferta skierowana jest zarówno do dzieci, które miały już kontakt z piłką nożną, jak i tych, które dopiero chcą rozpocząć swoją sportową przygodę.
Zajęcia mają być okazją nie tylko do nauki i doskonalenia piłkarskich umiejętności, ale również do aktywnego spędzania czasu i trenowania w zespole.
Treningi także w Groblicach i Kotowicach
Do tej pory zajęcia klubu kojarzone były przede wszystkim z Siechnicami. Od nowego sezonu oferta Energetyka zostanie jednak rozszerzona o kolejne miejscowości.
Treningi w sezonie 2026/2027 będą odbywały się w Siechnicach, Groblicach oraz Kotowicach. Dzięki temu z zajęć łatwiej będą mogły korzystać dzieci z różnych części gminy.
Bezpłatne treningi do końca września
Klub przygotował specjalną propozycję dla nowych uczestników. Dzieci zapisane teraz mogą trenować bezpłatnie do końca września. Pozwala to poznać drużynę, trenerów i sposób prowadzenia zajęć przed podjęciem decyzji o dalszym uczestnictwie.
Liczba dostępnych miejsc w grupach jest ograniczona.
Zielony Certyfikat PZPN
Klub Sportowy Energetyk Siechnice posiada Zielony Certyfikat PZPN. Jak podkreśla klub, jest jedynym klubem w Gminie Siechnice posiadającym taki certyfikat.
Wśród atutów swojej oferty Energetyk wymienia również wyjazdy na obozy sportowe i mecze reprezentacji, półkolonie na preferencyjnych warunkach dla członków klubu oraz wykwalifikowaną kadrę trenerską.
Jak zapisać dziecko?
Rodzice zainteresowani zapisaniem dziecka na treningi lub uzyskaniem dodatkowych informacji mogą skontaktować się bezpośrednio z klubem:
- e-mail: [email protected]
- tel.: 720 701 364
Zapisy już trwają, a klub zachęca do wcześniejszego zgłoszenia ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w poszczególnych grupach.



