Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 15-10-2019
Termy Jakuba w Oławie
21.05.2018

Czy polska drużyna zwycięży w tegorocznym mundialu?

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, które odbywają się raz na 4 lata zawsze budzą ogromne emocje zarówno wśród kibiców, specjalistów od futbolu, jak i samych piłkarzy i bukmacherów. Od czasu ogłoszenia wyników losowania drużyn toczą się dyskusje na temat tego kto zwycięży na teogorocznym mundialu. Kto ma szansę zostać mistrzem? Sprawdźmy, jak wyglądają prognozy dla polskiej reprezentacji i nie tylko.

Siechnice: Czy polska drużyna zwycięży w tegorocznym mundialu?

Kto wygra Mistrzostwa Świata 2018?

Legalni Bukmacherzy i specjaliści od piłki nożnej w swoich typowaniach kierują się - co tu dużo ukrywać - głównie rankingiem FIFA. I tak na pierwszym miejscu wśród faworytów znajdują się oczywiście Niemcy. Niemiecka drużyna ma nie tylko najlepszą punktację w rankingu, ale również jest wyróżniana za najlepszą formę od lat. Specjaliści porównują obecną drużynę - pod względem siły - z piłkarzami z lat siedemdziesiątych tej reprezentacji, którzy pokonywali kolejnych rywali w turniejach piłki nożnej praktycznie bez większego wysiłku. Jeśli Niemcy utrzymają swoją obecną sprawności, to zgodnie z prognozami, prawdopodobnie właśnie oni otrzymają upragniony puchar.

Kolejne typy również bez większych zaskoczeń

Oprócz Niemców na uwagę dziennikarzy, kibiców i bukmacherów zasługują również pozostałe drużyny, które znajdują się w pierwszej 10 rankingu FIFA. Nie jest żadnym zaskoczeniem, że wśród nich znajdują się zespoły Francji, Hiszpanii, czy - obecni Mistrzowie Europy - Portugalczycy. Niektórzy sądzą, że to właśnie ci ostatni, zdobędą kolejny puchar w tym roku i zostaną Mistrzami Świata. Inni ze swoimi typami wskazują za ocean i przyszłych zwycięzców mundialu upatrują w Brazylijczykach i Argentyńczykach. Zarówno jedni, jak i drudzy znani są z doskonałego warsztatu swoich piłkarzy, jak i fenomenalnych akcji na boisku. Tym większym wyróżnieniem jest zatem, że to właśnie nasi koledzy entuzjaści piłki nożnej z Argentyny, polską drużynę określili mianem jednej z najlepszych na tegorocznych mistrzostwach.

Polska faworytem MŚ 2018?

Nie ma się co oszukiwać. Znalezienie się polskiej drużyny na językach zagranicznych mediów jest związane z wysoką pozycją w rankingu FIFA. Choć miejsce w rankingu rotuje wraz z kolejnymi rozgrywkami, to Polacy mogą pochwalić się, że w ciągu ostatniego sezonu nie spadli poniżej pierwszej 10. Fenomenalne wyniki Polaków to jednak tylko jeden z powodów, dla których są wymieniani jako jedna z najlepszych drużyn na świecie.

Argentyńczycy zwracają uwagę na to, że Polska drużyna ma znakomitą ofensywę. A król strzelców - Robert Lewandowski - daje ogromną nadzieję na świetne akcje na boisku, widowisko, a także bramki. To przecież o nie na mistrzostwach głównie chodzi.

Drużyny znajdujące się w naszej grupie, będą musiały mierzyć się z przewagą Polaków w postaci choćby wysokiej średniej wzrostu - która daje im możliwości na dobrą walkę w powietrzu. Z drugiej strony mamy jednak do czynienia z szybkimi Japończykami, świetnymi technicznie Kolumbijczykami i Senegalczykami, którzy w swojej drużynie mają wielu bardzo dobrych zawodników. Specjaliści przewidują, że Mistrzostwa Świata dla naszej drużyny zakończą się przynajmniej wyjściem z grupy. 

Należy pamiętać iż nawet gra u legalnych bukmacherów może uzależniać. Gra w nielegalnych firmach jest niedozwolona i grozi konsekwencjami prawnymi. Sprawdź który to Legalny Bukmacher pod adresem bukmacher-legalny.pl


Wczytuję komentarze...